Arama sonuçları

1. H

İstanbul Beşiktaş - Web Tasarımcı / Grafiker

Firmamıza ait web siteleri , projeler ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda web tasarım konusunda hizmet verebilecek tercihen tam zamanlı ya da proje bazlı WEB TASARIMCI çalışma arkadaşları arıyoruz. Aranan Şartlar : Güler yüzlü, çözümsel düşünebilen, dinamik, çevik, kendisine güvenen...
  2. H

Firma Tanıtım Siteniz| FirmaBİlgi.Net

Firma Bilgi Arşivi - Firma Bilgi Bankası www.firmabilgi.net Bir süredir üzerinde çalıştığımız ve çalışmaların halen devam ettiği bir sistem. Kolayca üye olarak Firmanızı tanıtabilir, firmanız hakkında ki haberleri ilgili alanda duyurabilir, Personel arama ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz...
  3. H

Domainhane |Domain Pazarı

Domain Satış Sistemi Şuan ekli tüm domainler kendime aittir, ilgili domain'e tıkladığınızda açıklamalar kısmında aklıma düşen projeleri de ekliyorum ki sizlere fikir versinler diye! İsterseniz sizde domainlerinizi bu platformda satışa çıkartabilirsiniz. Bunun için Tıklayınız Satın alma...
  4. H

Yıllık (Andaç) Hazırlama ve Basım

Bilgi İşlem gibi alanlarda destek verdiğimiz liselerin Yıllık (Andaç) basım işleri için teklif ve numune bekliyorlar. Numune sunabilecek olan ve tercihen işin tamamını (Video, Fotoğraf, Dizgi vs) üstlenebilecek firmalar tekliflerinibekliyoruz. • İşin mahiyetini — Kağıt Ölçüsü : Numuneler...
  5. H

A4 Renkli - Teklif Bekliyoruz

Umarım konuyu doğru yere açıyorumdur.! Yanlış ise lütfen düzeltiniz. _________________________________________________________________________ Hazırladığımız İlköğretim Etkinlikleri aşağıda tarif etmeye çalıştığım özellikler için fiyat talep ediyorum. Tasarımları henüz bitmediği için ...
Yukarı Alt