Arama sonuçları

1. Y

Savaşçının gözyaşları

Evet ben de aynı fikirdeyim :) ama karanlık oldu o biraz.
  2. Y

Helpers ve Dynmic effects?

Bilmiyorum. bazı araçlarda(space warms'takilerden bazıları mesela) kullanım amacı olarak particle system ve dynmic effects yazıyor.
  3. Y

Çok teşekkürler verdiğin siteye göz atıyorum. Derslerde örnekler olursa 3ds max meraklılarına çok çok daha yararlı olur diye düşünüyorum. peki dynmic effects'le iligli bir bilgi yok mu?
  4. Y

3ds max git gide daha ilginç ve gizemli oluyor. Bu gizemleri malesef bazen internette bulamayabiliyorum(z). Bu yüzden bu işi bilnlerden beni aydınlatmasını istiyorum; 1)Helpers'lar ne işe yarıyor? Eğitim seti internette var mıdır? 2) Dynmic effects denen şey nedir nasıl kullanılır eğitim seti...
  5. Y

Flash' da Karikatür Çizimi;

Benim bildiğim kadarıyla karikatürü önce kağıda çiziyorsun sonra onu tarayıcıyla falan bilgisayara aktarıyorsun, ordan da flash'a atıp çizgilerin üstünden geçiyorsun fırçayla veya kalem aracıyla. Eğer el becerin varsa gayet kolay bi şey bu, özel bi şey gerekmiyor yani. Flash'ın sürümü de önemli...
  6. Y

Dershane sınıfı

Sağ taraftaki sandalyelerde mavilik var ve tavanda da ışık parlaması var bunları nasıl halledebilirim?
  7. Y

3D Metro tren / istasyon modellemem

Bence modellemede de eksikler var örneğin 2. ve 4. resimlerde bi vagnun arkası çok sırıtıyor. İnternetten eğitim seti bulup indirin ya da kitap alın. Kitap yararlı oluyor. Tabi eğer gerçekten de ilerlemek istiyorsan.
  8. Y

Yatak Odası

Teşekkürler.
  9. Y

Yatak Odası

Ben de gördüm aslında ama zor geldi o kadr küçük bi hatayıdüzeltmek, orayı görmezsiniz sandım :D eleştiriler için sağolun :)
  10. Y

Yatak Odası

O değil de, yatak ayatkta duruyor sanki çaktırma :allalla:
  11. Y

Yatak Odası

GÜNEL AYVACI; "Vray Override mtl" malesef kurtaramaz çünkü mental ray kulanıyorum :) baş ucundaki kalbi düzeltemedim ancak bştan tasarlamam gerek. Şuanki "line" olduğu için yüzeyde segment yok bu yüzden de mesh smoot falan verince çok kötü oluyor. bi dahakine kalp çizersem kutudan çizicem öyle...
  12. Y

Yatak Odası

Çalışmada çok dikkat etmediğim bir alan ama cam render'ları her zaman çok hoşuma gitmiştir o yüzden özensiz de olsa böyle bi render almak istedim :) Fark ettiğiniz hataları bekliyorum...
  13. Y

İç mekan

GÜNEL AYVACI; ilginiz için sağolun dediklerinizi başka bir çalışmada uygulıcam(arka planla ilgili olanı) çünkü hep aynı çalışma üzerinde yoğunlaşmak sıkıcı oluyor bir süre sonra. yardımlarınız için çok teşekkürler :)
  14. Y

İç mekan

Dışarıdaki grilik mrphsical'ın griliği malesef uygun deniz manzarası bulup koyamadım. Aslında bu çalışmayı, başka bir çalışmaya bakarak yaptım orda da koltukların altında bi şey yokmuş gibi gelmişti ama şimdi dikkat ettim de varmış. Sandalyelerin demizrlerine de birer plastik yerleştireyim o...
  15. Y

İç mekan

Geçen konudan istediğim sonucu alamadığım için bu konuyu açmak istedim. Bana yol gösterici yorumlarınızı bekliyorum.
  16. Y

Merhaba. Mümkünse o konunun silinmesini istiyorum çünkü istediğim verimi alamadım. Aynı konunun...

Merhaba. Mümkünse o konunun silinmesini istiyorum çünkü istediğim verimi alamadım. Aynı konunun yenisini açıp hatalarımı gösteren birilerini beklemek istiyorum.
  17. Y

Hareketli buton yardım

bu joompla denilen programda hazırlayıp flash'a uygulayabilir miyim peki?
  18. Y

Hareketli buton yardım

Arkadaşlar bi butonun üstüne gelince çeşitli animasyonlar uygulayabiliyoruz ya, ben fareyi üstünden çekince de bazı değişiklikler olmasını istiyorum. Mesela butonun üstüne geldiniz, buton büyümeye başladı, fareyi çektiniz üstünden ve buton küçülmeye başladı, gibi... Nasıl yapabilirim? Daha...
  19. Y

Max 2012 Renk Değiştirme Sorunu - Yardım

specular'dan değiştiriyordum dediğiniz yerden değiştirince şimdi oldu. Halbuki bugün de denemiştim ama olmamıştı ilginç. Teşekkür ederim bu renk konusunda. evet Standart Omni Light Arc&desing'te işe yaramıyor
  20. Y

Max 2012 Renk Değiştirme Sorunu - Yardım

Arkadaşlar max 2012 mental ray kullnıyorum.Arc&desing kaplamalarını standart ışıklarla kullanamıyorum. Pharometric ışıkları hiç kullanamıyorum hiç bir etkisi olmuyor.Ayrıca "Standart" kaplamasında da renk değişmiyor. Nasıl olcak bu iş deli oldum ne zamndır
Yukarı Alt