Arama sonuçları

1. maaltay

Freelance çalişmak isyenlere her konuda çalişma yapabilirim

Şehir: KONYA Grafik tasarım - Freelance Grafik Tasarım işleriniz yapılır KONYA Program/Seviye: Corel Draw ( İyi derece ) Illustrator CS3 ( İyi derece ) In Design ( orta derece ) Photoshop ( İyi derece ) Freehand Mx ( İyi derece) Çalışma Şartları: Serbest Çalışan...
  2. maaltay

corelde EPS kaydediyorum ama Aİ de açmıyor

Merhaba arkadaşlar sizden acil yardım istiyorum Konuyu kısaca anlatıyım ben önceleri corelde yaptığım logo çalışmalarını EPS veya Aİ, PDF kaydedip daha sonra ILLUSTRATOR'de açıp bunu EPS 8 olarak kaydediyordum sorun yoktu. Ama birkaç gün önce bilgisayarıma format atmak zorunda kaldım...
  3. maaltay

Web yazılım uzmanı aranıyor (konya)

Asp.net, Ajax,mysql,html,flash programlama dilini bilen Web tasarımına hakim, full time, part time çalışacak yazılımcılar aranıyor. Başvurular aşağıdaki mail adresine CV göndererek yapılacaktır. info@dogangokmen.com
  4. maaltay

Bir resimde gerçek boyutu bulabilirmiyiz

her hangi bir resimde örneğin iç cephede bir kapı resimi çekildi bu kapının ben gerçek boyutunu bulmak istiyorum bulabilirmiyim eğer öyle bir şey varsa lütfen yardım edin benim işime çok yarıyacak şimdiden teşekkürler Arkadaşlar sorunu çözdüm, Grafik Tasarım eğitimi aldım, grafikerlik ile...
Yukarı Alt