Arama sonuçları

1. P

yeni bir iş başlangıcı

Arkadaslar firmamıza hayal gücünü bilgisini tecrübesini kagıda ve diğital ortama yansıtabilcek bayan grafiker elemanları aranmaktadır..Başvuru yapmak isteyenlar özelden yada blue_ocean_83@hotmail.com adresine CV sini yada yaptıgı görsel çalışmalardan bir kaç tanesini gönderebilir... Herkese iyi...
  2. P

Grafikerim, iş arıyorum (Avrupa Yakasında)

merhaba iii günler biz daha cok katalog ve digittal baskı alanında faaliyet göstermekteyiz... photoshop, autocad, freehand gibi benzeri programları kullanabiliyorsanız ve katalog calısmalarınız olduysa lütfen blue_ocean_83@hotmail.com adresine cv inizi yada yaptığınız bir kaç işi...
  3. P

Tam zamanlı grafik tasarım işi arıyorum.

merhaba iii günler biz daha cok katalog ve digittal baskı alanında faaliyet göstermekteyiz... photoshop, autocad, freehand gibi benzeri programları kullanabiliyorsanız ve katalog calısmalarınız olduysa lütfen blue_ocean_83@hotmail.com adresine cv inizi yada yaptığınız bir kaç işi...
  4. P

avrupa yakasında iş arıyorum

5. P

tasarımcı grafiker

6. P

Grafikerim iş arıyorum

iyi günler photoshop, autocad, freehand gibi benzeri programları kullanabılıyorsanız ve azda olsa iş tecrübeniz varsa cv nizi blue_ocean_83@hotmail.com adresine yollayabilirsiniz,,, tekrar iii günler..
Yukarı Alt