Arama sonuçları

1. büşra giritoğlu

grafik tasarımcı - İstanbul-üsküdar

@Kemal Aksekioğlu teşekkür ederim ama googlede neyin iletişim bilgileri var anlamadım.herhangi bir ajansamı başvurmamı öneriyorsunuz.
  2. büşra giritoğlu

grafik tasarımcı - İstanbul-üsküdar

Tercihen reklam ajansında çalışmak istiyorum. 5 yılllık ajans deneyimim var. photoshop - iyi freehand - çok iyi illustrator - orta indesign - orta mac+pc busra_giritoglu@hotmail.com çalışmalarım linkte mevcuttur. http://busragiritoglu.wordpress.com/
  3. büşra giritoğlu

istek; vektörel kuleler

biliyorum çok zor birşey istiyorum ama londra saat kulesi, özgürlük anıtı, toronto cn tower, sydne opera house silüetlerine ihtiyacım var veya vektör. hiç çoktan özgürlük anıtı ve saat kulesi bile yeterlidir.
  4. büşra giritoğlu

istek; gezegenler

arkadaşlar vektörel eps veya ai gezegenlere ihtiyacım var psdde olabilir.
  5. büşra giritoğlu

istek; eyfel kulesi vb. vektörler

yok malesef çıkmadı:(
  6. büşra giritoğlu

tşk ederim ama ai'nin içinden başka vektörler çıktı.
  7. büşra giritoğlu

arkadaşlar eps veya ai formatında eyfel kulesi vb. kule ve heykellere ihtiyacım var.
  8. büşra giritoğlu

Font istek

arkadaşlar pcye format attım ve helvatica condensed serisinin türkçesini bulmakta zorlanıyorum elinde olan varsa paylaşabilirmi.
  9. büşra giritoğlu

Dekupe edilen bir fotoğrafın tram alması?

benimde başıma gelmişti cliping path yaptıktam sonra altında flatness yazan yere 0,2 gibi bir rakam koyunca düzelmişti.
  10. büşra giritoğlu

Cesitli Gafik Design calismalarim (almanya)

bence hepside çok başarılı emeğine sağlık.
  11. büşra giritoğlu

bir kaç broşür çalışmam

tşk ederim. akademi çalışması 1 günde yapılmış ve bugün gerçekleştirilecek bir programa yapılmış 1 aydır roll-up mailing, afiş, davetiye vs. birçok tasarımı barındıran ünlü isimlerinde konuk olacağı bir çalışma, biraz daha öne çıkması doğal.
Yukarı Alt