Arama sonuçları

1. aspirin_00

broşür fiyatları ortalama nedir ?

sayfada bir çok çalışmalara baktım fiyat araştırması yaptım ortalama bir fiyat bulamadım işin özü elimde 4 tane farklı firmanın broşür tasarımı yapılacak (süt ürünleri -yağ, peynir- , yemek firması vss) her firma için en az 4 yada 6 (8 sayfa yada 12)yapraklı broşür tasarlanması gerekiyormuş...
  2. aspirin_00

dergi iç tasarımım ne kadar eder ?

http://www.fsahinoglu.com/portfolyo/hemofili.jpg hemofili derneği için tasarladığım dergi iç tasarımları 52 sayfa civarı olacak , içerik karışık olarak jpg ledim. bana denilen fiyat 400 tl
  3. aspirin_00

flash website freelancer

www.fsahinoglu.com flash+ as2 + asp (kodlama php de olabilir.) desktop admin panel (flash+ as2+mdmzinc+asp) portfolyo sitemde ulaşabişirsiniz
  4. aspirin_00

ülkelerin alfabesi lazım ?

merhaba arkadaşlar dünya üzerinde konuşulan dillerin alfabeleri lazım nereden bulabilirim karakterleri lazım misal rusçada kullanılan bütün büyük ve küçük harfleri ve bunun gibi diğer ülkelerinde lazım
  5. aspirin_00

edys broşür,a4 kaplığı ve a4 4 sayfalık tanıtım sadece tasarım

edys broşür,a4 kaplığı ve a4 4 sayfalık tanıtım sadece tasarım yazılar sonra eklenecek, bir kaç yere ufak resimler koyulacak o kadar... logoda tasarlanmıştır.. http://www.fsahinoglu.com/tasarim/edys.jpg yüksek çözünürlükte açılması geç olabilir. iyi yada kötü yorum benim için...
  6. aspirin_00

ai,eps,cdr vsss gösterici var mı?

ai,eps,cdr vsss gösterici var mı? konuyu nereye açacağımı bilemedim buraya uygun gördüm yukarıdkai formatları asıl programlarıyla açmadan kısa ön izlenimini gösteren program var mı arkadaşlar
  7. aspirin_00

7 GB brush yeniden upload ediyorum fsahinoglu

şifre fsahinoglu.com Hotfile.com: One click file hosting: BRUSH.part01.rar Hotfile.com: One click file hosting: BRUSH.part02.rar Hotfile.com: One click file hosting: BRUSH.part03.rar Hotfile.com: One click file hosting: BRUSH.part04.rar Hotfile.com: One click file hosting: BRUSH.part05.rar...
  8. aspirin_00

font arşivi 30 bin font fsahinoglu

silinmeden indirin dafont font arşivi + super font paket 30 bine yakın font evet arkadaşlar kategoriye göre ayarlanmış toplam 30 bine aşkın font arşivi grafikçilerin özellikle elinde bulundurması gereken fotn arşivi ile font ihtiyacına fazlasıyla karşılayacaksınız. partları arkadaşlar kısa...
  9. aspirin_00

wallpaper arşivi fsahinoglu

(konuyu bu başlığa uygun görere açtım eğer gözümden kaçan yer varsa adminler taşıyabilirler.) indirdikten sonra pişman olmayacağınız özellikle seçtiğim wallpapers ve örnek çalışmaların olduğu dökümanlar arkadaşlar. lütfen yorumlarınızı esirgemeyiniz -------------------------------------------...
  10. aspirin_00

manset uygulaması fsahinoglu_manset

yerel ve günlük gazelerin bir arada olduğu manset uygulaması iyi günlerde kullanın arkadaşlar www.fsahinoglu.com/proje/fsahinoglu_manset.rar skor ve hava durumu uygulamalarımı sağ ust köşede yer alan duyuru bölümünden takip edebilirsiniz
  11. aspirin_00

canlı skor uygulaması desktop

flash ortamında yapılıp exe'ye dönüştürdüğüm masaustunde çalışan canlı skor uygulaması yeni link Hotfile.com: One click file hosting: fsahinoglu.rar buyrun arkadaşlar maçlarla haşır neşir olanlara hitap ediyor. uygulamayı yeniden düzenledim diğerinde sorun vardı.
  12. aspirin_00

trtrabzon sitesi için logo

trtrabzon.com sitesi için yapmış olduğum logo beğeninize sunuyorum. TRTRABZON / "Bize Her Yer Trabzon" / logo
  13. aspirin_00

Web Admin

sitenizi neden masaustunden yönetmiyorsunuz :D Untitled5.swf flash arayuzlu masaustu web admin paneli ayrıntılısı: Web Admin on Vimeo
  14. aspirin_00

250 tl flash site xml

merhabalar 250 tl xml flash arayuzlu site satıyorum ilgilenen varsa www.fsahinoglu.com dan iletişime geçebilirler site bu linktedir. http://www.fsahinoglu.com/temp_demo/ fiyatlandırma şöyledir sürümlük siteyi almak isteyenler için 250 tl xml site sürümlük admin panelli haliyle 750 tl şahsi...
  15. aspirin_00

eksik ve gedikleri tmm lanınca satılıktır.

http://www.fsahinoglu.com/temp_demo/ bayağı eksiği ve gediği var :D fakat %95 xml veriler güncelleniyor. bitince haber veririm
  16. aspirin_00

gelde patlama

ben genelde web tasarım üzerine işler yapıyorum. fakat bir müşteri karşıma çıktı dediklerimi bin pişman etti. sırf arkadşaımın akrabası diye fiyatı aşağıda tuttum. firma inş. firması ve bu firmaya web sitesi yapılacak artı siteye yapılmış , yapılacak ve bitmiş işler için resimler ve bilgiler...
  17. aspirin_00

kişisel sayfam

www.fsahinoglu.com saygılar
  18. aspirin_00

7 gb brush buyrun

kendi uploadımdır linkler oradn buradan alınmamıştır. isteyen paylaşabilir dosya şifresizdir.arşivcilere iyi gelecek arşiv :D klasörlerde de brsuh setleri mevctu onların resimlerini eklemekle görüntü kirliliği olmasın diye bu genelin resmini koydum...
  19. aspirin_00

6.5 gb wallpaper arşivi isteyen olursa upload edecem?

merhaba arkadaşlar elimde 6.5 gb wallpaper arşivim var talep olursa upload edecem saygılar
  20. aspirin_00

ödüllü yarışma oyna kazan

yarışmada uye olan arkadaşlar 1. 10 yıl net bedava ilk 10 giren 1 yıl net bedava ilk 100 e giren 3 aylık rapidshare şifresi veriyorlar buraya tıkla uye ol kazanmaya başla herkese başarılar
Yukarı Alt