Arama sonuçları

1. M

hacettepeli olmak "Teşekkür"

başlığa uygun konu olmasada birşeyler söylemek istiyorum. 3 sene önce bu siteye kayıt olduğumda hangi üniversiteye gitmeliyim die bir konu açmıştım.Sayın TUNCER ÖZKAN bey henüz yeni üye olmama rağmen benim msn adresimi almış ve benimle konuşmuştu.. gerçekten bana grafikerliğin nasıl meslek...
  2. M

Hangi üniversiteye gitmeliyim?

merhaba ustalarım 2 yıllık grafik tasarım mezunuyum..Büyüyünce ne olacan derlerdi pc mühendisi derdim ama bu oldu. Napalım mesleğimi çok seviyorum geçen sene DGS'ye(dikey geçiş sınavı) girdim. Sırf hayalimdeki MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ OLMUYOR die hiçbiryeri tercih etmedim bu sene...
  3. M

3d max

arkadaşlar link atabılırmısınız varsa:(
  4. M

Deneyim Kazanmak için iş arıyorum

Merhaba ben önlisans grafik tasarımı yeni mezunlardan biriyim..İş arıyorum ama heryerde deneyim deneyim deneyim.. Ya peki siz beni denemezseniz ben nasıl deneyim kazanacam? kullandığım programlar freehand mx (iyi) adobe photoshop(iyi) 3dmax (orta) adobe ilustrator (orta) macromedia...
  5. M

Acil staj yeri arıyorum

Merhabalar meslek yükskokulu 1. sınıf ögrencisyim bana verilen zorunlu yaz stajını yerine getirmek istiyorum bu yüzden fazla zamanım yok çok acil staj yeri arıyorum photoshop ve freehandi okulda gördüğüm düzeyde biliyorum.bunun aksine bilgisayara oldukça hakimim güngören/istanbulda oturuyorum...
Yukarı Alt