Arama sonuçları

1. asi_mavi1903

slm mesajınızı yeni görüyorum iyiyim çok şükür. gülmek kısmına gelince umarım diyorum :)

slm mesajınızı yeni görüyorum iyiyim çok şükür. gülmek kısmına gelince umarım diyorum :)
  2. asi_mavi1903

Corele resim aktarma ?

Teşekkür ederim Kürşat Bey ve diğer yardımcı olan arkadaşlar
  3. asi_mavi1903

Corele resim aktarma ?

yardımınız için tşk ederim ama hiç bişe anlamadım biraz daha detaylı anlatırmısınız
  4. asi_mavi1903

Corele resim aktarma ?

mrb arkadaşlar. corel x5 kullanıyorum ve taradığım bi desen jpeg kayıtlı corele attığımda desende devasa bir büyüme oluyor ama photoshopta orjinal ölçüde. bu sorun ilk defa başıma geliyor. bir kaç desenim bu yüzden yanlış çıktı bunun sebebi nedir. bilgilendirirseniz sevinirim ve umarım çözümü...
  5. araba

araba

buda benim tasarımım
  6. asi_mavi1903

Hayali Manzara denemem

bence perspektif sorunu var. arkadaşında dediği gib yol çok yapay duruyor. yinede fena sayılmaz.
  7. asi_mavi1903

Baskıda Deseni Pano Haline Getirmek

mrb güzel paylaşım ama bir tane daha farklı ve bence daha basit olan yöntemi var image define pattern kısmındanda yapılıyor tabi biraz tefaroutu var ama bu kadar uzun değil :)
  8. asi_mavi1903

Emprime Desinatörü Aranıyor !

Dilan Kalıba Emprime Desinatörü Aranıyor ! Şehir: İstanbul / Güngören Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: •Gerekli programları iyi derecede bilen, renk ayrımı yapabilen Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: •Acil renk ayrımı...
  9. asi_mavi1903

erkek emprime desenleri

merhaba arkadaşlar acil erkek emprime vektörlerine ihtiyacım var, elinde bu tarz desen olan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi?
  10. asi_mavi1903

Erkek emprime desenleri

Merhaba arkadaşlar. Bana acil erkek emprime vektör desenler lazım. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
  11. asi_mavi1903

Foto temizliği yaptırılacaktır

tasarım&desinatörüm ilanla ilgileniyorum.eğer hala aktifse özel mesajlardan yazarsanız mail adresimi bildiririm
  12. asi_mavi1903

Tam Zamanlı İş Arıyorum

stil emprime size nasıl ulaşabiliriz bizim tel 212 474 35 35
  13. asi_mavi1903

desinatör aranıyor

emprime parça baskı yapan firmamıza deneyimli bay-bayan desinatör arkadaşlar aranıyor .... (NOT: İHRACAT ÇALIŞMAKTAYIZ) STİL EMPRİME 0212 474 35 35
Yukarı Alt