Arama sonuçları

1. P

Sıfırdan Salon Tasarım Reklam(Zor Çizimler)Mutlaka Görün

Daha ne olsun ellerine emeğine sağlık.
  2. P

Sizce hangi Kutu, yardım eder misiniz?

Eskisi gayet güzelmiş ama maden değişiklik istiyorlar 2 numara daha iyi. Ben sadelikten hoşlandığım için yine de bakarken beni biraz yoruyor. Çok zor bir iş yeni tasarım çok uğraşmak lazım çok yorucu kolay gelsin. 2 numara 2;)
  3. P

yemek resimleri

paylaşım için teşekkürler
  4. P

gülermisin ağlarmısın

teknolojiden faydalanmasınmı insanlar:D:D
  5. P

1. buluşma resimleri

@rose Bizde Beşiktaş'lılar olarak sanal alemden sonra tanışma pikniği yapmıştık çok güzeldi.Çok güzel kalıcı dostluklarımız var şimdi. Bu buluşmanın da çok güzel olduğundan eminim.2.si 3.sü devam eder gider inşallah. Bu arada bende Antalyadayım:p
  6. P

sitemize nasıl ulaştınız ?

yüksek çözünürlü resim ararken tesadüf işte.. olacaklara engel olunamıyor;):D
  7. P

merhabam var herkese...

Hepinize teşekkür ederim...
  8. P

merhabam var herkese...

aslında ben üyeydim ama bir dolu sebepten bir türlü giremiyordum:( ama neyse yeniden üye oldum.Umarım bundan sonra girebilir bir şeyler öğrenebilirim. herkese merhaba....:p GÖKYÜZÜ KARTALINDIR
  9. P

Hangi Takımlısınız ?

AŞKIMIZ HARBİDEN HEMDE DERİNDEN!! ASLA VAZGEÇMEYİZ BEŞİKTAŞIM SENDEN!!
  10. P

merhaba

Merhaba Antalya'dan Piraye Oğuz Ben emekli bankacıyım ve 45 yaşındayım.Eşim reklamcı,ona yardımcı olmaya çalışıyorum.Resim ararken buldum burayı,tamamen tesadüf... Biraz dolaştım forumda çok güzel.Paylaşım harika,arkadaşlık güzel ve seviyeli. eee bu yaştan sonra bir şeyler öğrenmek isteyene de...
Yukarı Alt