Arama sonuçları

1. C@GL@R

Microsoft Office 2010 Outlook Takvim ayarı nasıl yapılır ?

Merhabalar; Outlook 2010 Takvim ile yapabilecekleriniz; · Randevu ayarlama · Toplantı düzenleme · Grup zaman çizelgelerini görüntüleme · Takvimleri yan yana görüntüleme · Takvimleri yazdırma… Takvimi görüntülemek için; 1. Gezinti Bölmesinde...
  2. C@GL@R

Kirlenen klavye

Tahmin ettiğim gibi bir cevap geldi :) Plastik aksamında bir sıkıntı yokmuş. Açık renk olduğu için daha titiz olmak gerekirmiş :) Kir tutmayan plastikler çıktı.. Özellikle Led Tv'lerde kullanılıyor ama klavyede hala bu teknoloji kullanmılmıyor demek ki.. Eski usul daha sık sileceksiniz..
  3. C@GL@R

istanbul

2 çalışmada güzel olmuş.. Ama dikkatimi çeken bir şey oldu.. 2. çalışmada İstanbul vektöründe sadece minareler var.. Sanki Köprüler, kız kulesi, galata kulesi ..vs sülietleri de olsa daha manadar olur gibi geldi. Piyasada bu tarz İstanbul vektörleri oldukça çok.. Denemenizi öneririm.. ;)
  4. C@GL@R

Yeşim Taşı Logo Çalışması / canodabasi

+ Tasarım güzel ve renk uyumu ayrıca güzel.. - Yeşil üzerine beyaz logoda bayanın boynunda kolye yok.. Bu dikkatimi çekti.. - Logo güzel ama konu ile ilişkilendiremedim.. İlk aklıma gelen ve gözümde öne çıkan Takı-Mücevher firması oldu ;) İyi çalışmalar..
  5. C@GL@R

Yeşim Taşı | Fairytale

Gerçekten güzel düşünülmüş ve işlenmiş.. Favorim diyebilirim :s8:
  6. C@GL@R

Kirlenen klavye

Etkili temizlikten kastınızı anlayamadım.. Çok iyi temizleme mi? Yoksa uzun süre kirlenmemesi mi? Eğer detaylı temizlik ise fiber teknolojisine sahip kalite bir bez ile saf alkol kullanabilirsiniz.. Ama kirlenmeye karşı dayanıklılık için çözüm yolu bulamıyorum.. Plastiğin genel özelliği ile bir...
  7. C@GL@R

Türk malı !

Öncelikle konuya genel anlamda katılmadığımı belirtmek istiyorum ve azıcık değinmekte fayda buluyorum.. Günümüz sinema ve dizilerinin bugünkü hali 70'li kuşaların alışık olmadığı bir düzene sahip.. Nedenini zaten hepimiz biliyoruz. O dönemlerde TV yoktu.. 80'leri hatırlarlar ve tek tip ve tek...
  8. C@GL@R

Hostgator host almak ~ hostgatorturkey.com

Eksi yanlarını da belirtebilirdiniz... Ayrıca kaliteli kalitesiz ayrımını bırakın tanıtımını yaptığınız kuruluşu kullanan müşteriler yapsın.. Bu arada belirtmeden edemiyorum hosting alacak kişi veye kuruluşlar yurt dışı sunucuları tercih etmesinler. Yurt dışı ağlarında oluşabilecek...
  9. C@GL@R

ÜCRETSİZ KARGO www.hdmatbaa.com

@hdmatbaa Mevcut 1 satırı msn'den de yazabilirdiniz :) Ayrıca cevap alabilseydim yeni açılan firmamızın kurumsal uygulamaları için fiyat ve fikir alacaktım.. Bu kişi sürekli neden msn'den mesaj atıyor diye düşünmeniz gerekirdi ;) Başka bi firma ile mecburi anlaşma sağlandı.. Amacım sadece...
  10. C@GL@R

ÜCRETSİZ KARGO www.hdmatbaa.com

Msn'den 3 farklı zamanda mesaj yazmama rağmen cevap alamadım.. Cevap alamıyorsam iş verip teslimatı nasıl alırım bilmiyorum.. :bann:
  11. C@GL@R

Online Test

Merhabalar; Konuyu frontpage ile çözmek amaca tam olarak hizmet edeceğini düşünmüyor.. Veri tabanı ile daha düzgün ve yönetilebilir alanları ile online test oluşturabilirsiniz.. İsterseniz aşağıdaki link'ten daha önce yapmış olduğum seviye tespit sınavına bir göz atın.. Beğenirseniz...
  12. C@GL@R

Ankara'da Yarı Zamanlı ( Part-Time) İş İmkanı

Ankara merkezli şirketimize yarı zamanlı (part-time) çalışacak eleman alınacaktır. İş Tanımı: Günde ( Gündüz, 09:00 ile 18:00) 5 saat'ten az olmamak şartı ile ofisimizde, (Gece, 19:00 ile 08:00) 5 saat'ten az olmamak şartı ile kendi bulunduğu ortamda çalışarak firmamıza ait ürünlerin tanıtımı...
  13. C@GL@R

Bedava Web Sitesi Tasarımı! (Referans Amaçlı/Sadece Masraflar)

Merhaba, İlanınız hala aktif mi?
  14. C@GL@R

Yeni bir bilgisayar almam lağzım. Özellik hakkında bilgisi olan??

Bütçenizi belirtirseniz, mevcut bütçeye en uygun fiyat-performan bilgisayarını tavsiye edebilirim.. İyi akşamlar..
  15. C@GL@R

ses çıkışı ve ses kartları hakkında

@Yasemin Uyar verdiğiniz bilgiye katılmıyorum. En kaliteli anfi olsa bile kulaklık taktığınız zaman anfiden faydalanmazsınız.. Yani anfi 0,5 TL'lik uzatma kablosu görevi görecektir. Çözüm: İyi bir kulaklık :) Ses kartınında etkisi kesinlikle vardır ama beklediğiniz ölçüde değildir. Mevcut...
  16. C@GL@R

Macbook almak istiyorum... Yardımınıza ihtiyacım var :(

@Cns44 3000 TL'lik 13,3" ekranlı bir macbook alabilirsiniz.. Eğer 13.3" ekran sizin için problem olmayacakca süper bir ürün var.. APPLE MacBook Pro MC375LL/A Fiyat: 3150 - 3250 TL Arasında değişiyor. Ufak bir hatırlatma: İ7 CPU notebooklarda işinizi çok rahat görecektir.
  17. C@GL@R

asp sipariş formu

elimde çalışan bir form var.. Yanlız istediğiniz özellikleri çıkartıp/ekleyebilecek misiniz? Örneği; http://www.bmgrup.com.tr/ik/insankaynaklari-bm-grup-yapi-tesisat.asp İnceleyip hoşunuza giderse asp şeklini size gönderebilirim.
  18. C@GL@R

Tablet almayı düşünüyorum ?

Başlangıç olarak; Uc-Logic Lapazz TWHA60 Çift Kalemli Geniş Tip Hot-Key Grafik Tablet (UC-TWHA60) düşünebilirsiniz.. 260 - 290 TL arası fiyatları var...
  19. C@GL@R

Yüksek kalitede Hastane, doktor, hemşire fotoğrafları

http://rapidshare.com/files/145285353/OJ005.part1.rar http://rapidshare.com/files/145282890/OJ005.part2.rar http://rapidshare.com/files/145283299/OJ005.part3.rar Linkler ölmüş..
  20. C@GL@R

Yeni dünya rekorunu kırdılar!

Bence anlamsız.. Çünkü bir icat ya da keşif değil.. 2 dk'lık bir program yazımı ve basit bir server, geniş bir disk ile bu işlem yapılabilir. Bence bu zamana kadar yapılamadığından değil, yapmaya kimsenin tenezzül edilmediğindendir. Sonuç itibari ile 3,14......2 ~ dır hala.. Adı üzerinde sonsuza...
Yukarı Alt