Arama sonuçları

1. O

İklim Ajans (konya) Grafiker Eleman Aranıyor

Reklam ajansında kreatif ekipte görevlendirilmek üzere; En az bir yıl reklam ajansı deneyimine sahip, Photoshop, illustrator, coreldraw, freehand vb. programları aktif olarak kullanabilen, Kurumsal kimlik uygulamalarına hakim, Görsel ve estetik algısı gelişmiş, Tasarım yönü güçlü grafiker takım...
  2. O

Tam zamanlı grafik tasarım işi arıyorum.

Konyada Calışmak isterseniz www.iklimajans.com insan kaynaklarına cv nizi bırakırsanız biz size ulaşırız
  3. O

Grafikerim iş arıyorum.

konyada Calşmak isterseniz www.iklimajans.com insan kaynaklarına cv bırakırsanız size ulaşırız
  4. O

grafik tasarım

www.iklimajans.com da insan kaynakları bölümüne CV nizi bırakırsanız Size Ulaşırız
  5. O

grafik tasarım tam zamanlı iş arıyorum

hangi ilde calışmak istediğinizi belirmemişsiniz eğer KONYA da calışmak isterseniz www.iklimajans.com da insan kaynakları bölümüne CV nizi bırakırsanız size ulaşırız
  6. O

Grafiker ve Web Master Aranıyor (KONYA)

Konyada Full Time Calışacak Grafik Konusunda Corel ve Photoshop u İyi kullanan Elemanlar Aranmaktadır Web Master Da ARanmaktadır asp veya asp.net üzerine bilgisi olanlar Aranmaktadır iletişim: www.iklimajans.com İnsan kaynaklarına CV nizi Bırakırsanız Size Ulaşılacaktır Mutlaka
Yukarı Alt