Arama sonuçları

1. S

Anadolu Yakası & Yardımcı Grafiker 4 yıllık Grafik Tasarım Mezunu

merhaba cv nizi suzetipekoglu@gmail adreisne gönderirseniz üzerinden degerlendirebilirz tesekkurler
  2. S

Başıma İş Açmak İstiyorum!! (0212)

merhaba acil bir sekilde cv nizi suzetipekoglu@gmail.com adresine gönderirseniz degerlendirebilirz
  3. S

İş arıyorum

merhaba cv nizi suzetipekoglu@gmail.com adresine gönderirseniz üzerinden degerlendirirz tesekkurler
  4. S

Photoshop CS4 Grafik Design & Digital Fotoğraf

merhaba cv nizi suzetipekoglu@gmail.com adresine gönderirseniz üzerinden degerlendirebiliriz tesekkurler
  5. S

grafikerim iş arıyorum | mac

cv nizi suzetipekoglu@gmail.com adresine gönderirseniz üzernden degerlendirebiliriz. tesekkurler
  6. S

Daimi ve uzun süreli bir iş arıyorum.

merhaba cv nizi suzetipekoglu@gmail.com adresine gönderirseniz üzerinden degerlendirirz. tesekkurler
  7. S

grafik tasarım tam zamanlı iş arıyorum

merhaba cv nizi suzetipekoglu@gmail.com adresine gönderirseniz üzerinden degerlendiririz. teskkurler
  8. S

iş arıyorum

merhaba bende bizle çalışacak grafik atasarımcı gec yetenekli güzel sanatlar mezunu arkadaslar arıyorum cv nizi suzetipekoglu@gmail.com adresine gönderirseniz üzerinden degerlendirebiliriz. tesekkurler
  9. S

Acil grafik tasarımcı aranıyor

AVS bir multimedia firmasıdır.Kurumsal şirketlerin her türlü organizasyonuna multimedia (video gösterimleri destegi verir) yeni kuracagımız studyoda çalışacak genc,aktif ve kreatif arkadaslar arıyoruz. asagıda aradıgımız özellikleri görebilirsiniz. ilgilenirseniz lütfen cv niz ile dönüş...
  10. S

İs ariyorum / Istanbul

merhaba, cv nizi suzetipekoglu@gmail.com adresine yollamanızı rica edicem. Bizimle beraber calısacak genc,yeteneklii kreatif grafik tasarımcı arkadasalara ihtiyacım var.
Yukarı Alt