Arama sonuçları

1. F

Desinatör Alınacaktır...!

Arkadaşlar Emprime yerimize kendi bünyemizde çalışacak desinatör arkadaş arıyoruz.İlgilenecek arkadaşlar 0212 637 52 51 ve 0537 952 06 71 numaralardan ulaşabilirler.. İrtibat Rıdvan bey
  2. F

Hayvan resimleri yapma

Merhaba arkadaşlar.Bazı arkadaşlar çok güzel hayvan resimleri yapıyorlar.Bir insanın bütün özelliklerini veriyorlar.Yani mesela gülme şekli bakış açısı zıplaması gibi bir çok şey.Bir de onları iyice boyuyorlar.Bu tasarımın genel özelliği nedir nasıl öğrenebiliriz.Bu tür resimler genelde...
  3. F

Uzay ve Gezegen Vektörleri

Merhaba arkadaşlar.Bana uzay ve gezegenlerin vektörleri lazım.çok aramama rağmen elde edemedim.ilgiliniz için şimdiden teşekkürederim.
  4. F

Bunu nasıl çalışabilirim

Merhaba arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim resimin çalışmasını nasıl yapabilirim.Sanki kart devresi verilmiş gibi.Çok acil yardıma ihtiyacım var. Teşekkür ederim. http://img253.imageshack.us/my.php?image=2dchf1.jpg
  5. F

Tram nasil yapilir

Merhaba arkadaslar.Benim sorum su.Tramli gelen bir desende tram bolgesini nasil islememiz gerekir.Path ile mi cizmemiz gerekiyor tum trami yoksa farkli bir yontemi mi var.Tesekkur ederim.
Yukarı Alt