Arama sonuçları

1. ekinoks76

perde desenleri

Arkadaşlar çok acil güzel perde desenleri lazım bana yardımcı olurmusunuz
  2. ekinoks76

Karakalem

3. ekinoks76

Zapink Tv proğramları..

Zamanımızın bir çoğunu Tv başında geçiriyoruz.Ne derece faydalı şeyler izliyoruz tartışılır. Çoğu zaman itici şeyler çekici geliyor insana acaba neler olucak sırf merakla izliyor çoğu zaman da sonunda ne kadar boşa harcadım zamanımı bunları izleyerek diye hayıflanıyoruz. Bir zapink survivor...
  4. ekinoks76

logo

logo tasarım ilk aşaması düzenlemeler yapıcam daha freehand çalışması eksikleri var ama sabırsızlandım yayınladım fikirlerinizi bekliyorum
  5. ekinoks76

cep

6. ekinoks76

ilk ıllustrator çalışmam

arkadaşlar ilk defa ıllistrator çalıştım bilmem nasıl oldu olcek inşallah:))
  7. ekinoks76

illustratör öğrenebilir miyim

photoshop freehand bilen birisi kendi başına illistrator programını öğrenebilirmi???
  8. ekinoks76

düğün davetiyesi

düzenledim:)) photoshop un ayarlarında sorun vardı type için birde ben hemen sabırsızlanıp gönderiyorum düzeltmeden :)))
  9. ekinoks76

mimarlık logo

Biraz daha zorlasam kendimi olcak galiba fikirlerinizi bekliyorum freehandde çizdim
  10. ekinoks76

freehand de logo çizimi milenyum

Bir arkadaşımız freehandde çiz demişti çizdim apar topar fakat jpek hale gelince yine sanki bozuldu gibi freehand de çizip cmky baskı için bu tarz bişi olabilirmi baskıda nasıl çıkar bu sadece örnek daha üzerinde çalışıcam:??:) birde bunu photoshop a export edip düzenleyim desen yine acayip...
  11. ekinoks76

mimari logo

mimarlık şirketi için logo örnekleri lazım arkadaşlar fikir edinmek açısından
  12. ekinoks76

manzara

13. ekinoks76

vektör aydan

14. ekinoks76

Şiir gibi:)) en son şiirim

http://i56.tinypic.com/2zdx0d2.jpg
  15. ekinoks76

NOKIA pc suite donanım

Daha önceden nokia pc suite yüklemiştim cep telefonumu bağlayıp istediğim işlemleri yapıyordum fakat pc formatlandı falan değişti epeydir yüklememiştim tekrardan nokia pc suite yükledim telefonu usb bağlantısıyla bağladım yeni donanım bulundu diyor telefonun cd'si var ordan yüklüyorum usb...
  16. ekinoks76

portre

http://i44.tinypic.com/sv6wlj.jpg
Yukarı Alt