Arama sonuçları

1. novalgine_plus

YENİ!Tasarla Çiz Tanıt 2.Jenerasyon Nokia Xpress Music Eğitim Seti ÇIKTI!

elinize sağlık zevkle yaptığım derslerden 2. si bu olcak yanlız herkezde rapid premium yok ve rapid bu aralar free kullanıcılarına kıllık yapıyor slotları iyice kıstı acaba alternatif upload sitelerinede eklerseniz partları çok ii olur
  2. novalgine_plus

kendi sitemin logo çalışması

Haklısınız aslında o kadr font varken hemen ilk elime gelenle bişiler yapmaya çalışıyorum... sonuç böle oluyor. Aslında 2 saat geç bitirsem daha güzel şeyler çıkacak uğraşalım o zaman saolun
  3. novalgine_plus

marka olma gibi bi amacım yok hasan hocam sadece oyun sitesi olduğunu anlatan bişi olsun istemiştim yani yaptığım kısım banner tarzı bişey aşırı kötülercesine neden öle dediniz anlamadım
  4. novalgine_plus

flash oyun sitesidir...
  5. novalgine_plus

WallPaper Çalışmam

bu resmen apachi tasarımı madem eleştiriye açıksın :D
  6. novalgine_plus

Moda Tasarım:))

hazır manken üzerindemi oynadın yoksa mankenide sen mi çizdin ?
  7. novalgine_plus

Bunlarda benim

@GÜNEL AYVACI günel hocam komplex yaptık bile :) yeni başlamanında bi adabı usulu var diye biliodum ben :)
  8. novalgine_plus

eğitim derslerine bakarak MyPhone tasarımı

@Hakan Dağdeviren hocam bian çok soğumuştum yapamıyorum ben dedim uğraşmayım artık dedim ama bu yorumunuz morel verdi bana açıkcası... saol :)
  9. novalgine_plus

Süslü logo

elkinize sağlık hocam hoş bi çalışma olmuş
  10. novalgine_plus

o kadar kişi bakmış 1 tane yorum yok oysaki ben hakan hocamın yaptığı tasarımı birebir yapıp koysam birsürü yorum gelirdi...
  11. novalgine_plus

yeni çalışmalarım umarım beğenirsiniz

o korku evi yazısının altına kan fırçasıyla bi vuruş yapılabilirdi daha bi hava katardı afişe mesela şöle
  12. novalgine_plus

Hakan Dağdeviren hocamın derslerine bakarak kendi iphone tanıtım ve reklam afişim... eksik yanlış hatalarım için yorumlarınızı esirgemeyin :)
  13. novalgine_plus

İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

Hakan abi bende şöle bi tuş takımı ekledim tasarıma :) sayende ufak tefek bişiler yapıoz çok saol emeklerin içim :)
  14. novalgine_plus

Bomba Bir Ders Daha. Efektlerle Çalışmaya Devam KAÇMAZ!

benim adım hıdır şuan elimden gelen budır :D
  15. novalgine_plus

Bomba Bir Ders Daha. Efektlerle Çalışmaya Devam KAÇMAZ!

hocam eline sağlık yeteneklerimizin gelişmesinde çok faydanız oluyor :) ama yapamadığım bi yer var pen tool kıl fırçayı oluşturdukdan sonra entere basıyorum çizgi kayboluyor bi daha bulamıyorum nasıl yapcam onu:(
  16. novalgine_plus

Grafikerler Org'dan Ders Bombardımanına Devam Harika1 Ders Harika Brush Ayrları KÇMZ

hocam upload siteleri olarak rapidden başka alternatif sitelerede yüklermisin herkesde rapidpremium olmuo malesef :(
Yukarı Alt