Arama sonuçları

1. LaLL

Bu Resmi Nasıl Yapabilirim

Arkadaş illa photoshoptan yapmak istediği için imageready daha uygun değil mi sizce de (: Kendi çapımda bilgi vermeye çalıştım, elbette başka programlarla da yapılabilir fakat o kadar bilgim olmadığı için sınırlı bilgi verdim. Imageready'de yapmanın bir sakıncası olduğunu da düşünmüyorum =p
  2. LaLL

en çok dinlenen müzik tarZı

Genellikle rock & rap dinLerim fakaat, kendimi belli bir kalıba sokmam elbette ki. (:
  3. LaLL

# Merhabalar.. (:

Burak Tunahan; Teşekkürler, hoşbuLdum (. Murat Güler; Hoşbuldum :)
  4. LaLL

Photosop da Resim Kesme - Yardımınıza ihtiyacım var!

Problem çözüldü mü, çözülmediyse bir de ben cevaplayayım (: Pen tool ile resmi kesin. Sağ tıklayıp make selection yapın. Çıkan tabloda değerleri 2 yapın ki yanılmapayınız varsa düzelsin =p daha sonra yeni bir sayfa açın. Sayfa açarken sayfanın "white" değil de "transparent" olmasına dikkat edin...
  5. LaLL

Saç Montajı Yapabilen Var mı?

Saç montajı derken, nasıl bir şey istediğinize bağlı. Direk peruk görüntüsü mü istiyorsunuz ( daha çok texture'la yapılıyor ) Yoks doğal bir görüntü mü istiyorsunuz ? Biraz araştırırsanız birçok brush seti bulabilirsiniz. Site adı verirdim ama reklam oluyor (:
  6. LaLL

photoshopta resmi netleştirmek

Filter - Sharpen- Sharpen Bu adımları izleyerek rahatlıkla net bir görüntü elde edebilirsiniz. Biraz daha netlik istiyorsanız bu işlemi 2 kere yapın; ya da Filter - Sharpen - Sharpen More yapın. (:
  7. LaLL

photoshopta de aydınlatma

Problem çözüldü mü, tam olarak belirtmemişsiniz ? Aydınlatmak için çeşitli Psd'leri indirebilirsiniz. Victorian veya Deserted'in psdleriyle rahatlıkla yapabilirsiniz, ben genellikle bunları kullanıyorum.. Ya da yeni bir layer açıp, yumuşak bi brush seçip bir kere tıklayın. Daha sonra outer...
  8. LaLL

Bu Resmi Nasıl Yapabilirim

İmageready'ye geçiş yapmalısınız. Daha sonra animation penceresini açın. Döndürmek istediğiniz resmi 7-8 kere duplicate edin. Daha sonra teker teker döndürün. Zamanlamalarını yapın, ".gif" olarak kaydedin.. Umarım yardımcı olabilmişimdir (:
  9. LaLL

# Merhabalar.. (:

Dilek Doğrusöz; Hoşbuldum, elimden geldiğince burada olacağım (: Buse Türüdü; Hoşbuldum, umarım iyi vakit geçiririm =p Serkan Baysal; Teşekkürler (:
  10. LaLL

# Merhabalar.. (:

Hasan Güner; :D Teşekkür ederim (: Hoş buldum (:
  11. LaLL

# LaLL Bölümü.. (:

Hasan Güner; Yorumunuz için teşekkür ederim (: Eh, o zaman görmezden gelirsiniz :) Şakaydı, her türlü eleştiriye açığım sonuçta profesyonel değilim, birşeyler öğrenmek için buradayım :) *
  12. LaLL

# Merhabalar.. (:

Yaşar Karadeniz; Hoşbuldum, teşekkürler (: Aras Karadağ; Hoşbuldum (: Akıl yaşta değil baştadır diyorum ben :D
  13. LaLL

# LaLL Bölümü.. (:

Merhabalar, ben bu başlıkta şimdiye kadar yaptığım çalışmaları paylaşacağım.. Bölüm kurallarını okudum, bunun için bir yasak göremedim.:confused: Bir çalışmayla başlıyorum, elbette devam edeceğim (:
  14. LaLL

# Merhabalar.. (:

Herkese merhabalar (: Ben Lall, sanırım en küçüğünüz benim; 8. sınıftayım :p Yaklaşık 3 senedir photoshop kullanıyorum. Acemi değilim, fakat tam anlamıyla profesyonel olduğumu da söyleyemem (: Yalnız gördüğüm kadarıyla benim çalıştığım kulvar sizlerden biraz farklı (: Ben genellikle icon & blend...
Yukarı Alt