Arama sonuçları

1. B

Photoshop cc'de logo yapımı | TutorialsTurkey

Video görünmüyor
  2. B

Eskitme dokulu desenler

Eskitme dokulu desenler İdirmek için Tıklayınız
  3. B

Grafikerler.Org ; Bumerang / En Uzman Blog Adayı

Oyumuzu kullandık başarılar diliyorum.
  4. B

Text color sorun

pdf yapmadan önce fontları convert/resterize yaptınız mı acaba?
  5. B

Grafik tasarım işkur yıllık planı olan varmı?

fotoğraf yükle butonuna tılayarak word dosyasını ekleyebilirsiniz.
  6. B

Grafik tasarım işkur yıllık planı olan varmı?

@emel hoca Bulduğunuzu paylaşır mısınız?
  7. B

İllustratör Sağ tık sorunu

https://www.grafikerler.org/adobe-illustrator/46105-illustrator-tool-sorunu.html buradaki cevaplar sana yardımcı olacaktır.
  8. B

Grafik Tasarımcı Olmak için Neler Yapılmalıdır ?

çok faydalı bilgiler, teşekkür ederim paylaşım adına.
  9. B

[ÇOK ACİL YARDIM] Photoshop Hatası :( !!!

Muhtemelen sisteminizdeki programa aait dosyalar zarar görmüştür, programı kaldırıp tekrar kurmayı deneyin ya da bilgisayarınızı formatlayın.
  10. B

Neden Grafikerler.org?

@kıpkırmızı Üye olup sırf bu mesajı yazmak için zahmet etmişsiniz. Hürmetler bizden...
  11. B

Objeye Efekt Vermek

Cevabınız bu linkte mevcut. https://www.grafikerler.org/corel-draw-video-dersler/22602-corel-drawin-bircok-ozelligi-tek-ders-icerisinde-video-ders.html
  12. B

Photoshop'ta Color Correction Yapımı

Ders için teşekkürler günay bey
  13. B

Resimlerinize sis ekleme ( resimli anlatım )

hüseyin bey hangi konularda sıkıntı yaşıyorsunuz? bu konunun dersini incelemek için ilk sayfaya bakabilirsiniz.
  14. B

Photoshop nasıl indirilir

Merhaba, http://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=photoshop&promoid=EBYEU adresine girerek 30 günlük demo sürümünü indirebilirsiniz. İndirmeden evvel siteye kayıt olmanız gerekebilir.
  15. B

Neden Grafikerler.org?

alanında Lider kültür seviyesi yüksek bir site
  16. B

Sefar Kartvizit / Sedat Gül

Selam arkadaşlar, şimdi buraya yazacaklarımı kimse üstüne alınmasın çünkü hiçkimse benim babamın oğlu değil. sadece uzun zamandır gözlemlediğim bişey dikkatimi çekti ve bunları yazmak geldi içimden öncelikle burası bir forum ve herkese açık bir platfom, üyelerin ise bir artısı var, görünmeyen...
  17. B

Ön Kapak Hangisi Olmalı ?

ben tamamen üyeliğimin bana verdiği hakkı kullanmak üzre konuyu doğru yere açıyorum, dün gece yoğundum(website kodlamam vardı o sırada) o yüzden mesajı yanlış konuya göndermişim aynı mesajı uygun konuya yazıyorum...
  18. B

Ön Kapak Hangisi Olmalı ?

Selam arkadaşlar, şimdi buraya yazacaklarımı kimse üstüne alınmasın çünkü hiçkimse benim babamın oğlu değil. sadece uzun zamandır gözlemlediğim bişey dikkatimi çekti ve bunları yazmak geldi içimden öncelikle burası bir forum ve herkese açık bir platfom, üyelerin ise bir artısı var, görünmeyen...
  19. B

sokak modası erkek fotoğrafları- istek

selam arkadaşlar elinizde aşağıdaki resimde gözüken adamlara benzer fotolar var mı? paylaşırsanız sevinirim.
  20. B

Birazda oyun oynayalım...

Grafiker dediğin, eğitimli, kültürlü olmalı...
Yukarı Alt