Arama sonuçları

1. I

Redsail rs720c plotter...

Merhaba, Redsail rs720c plotter kullaniyorum. Hassas kesim/basinc ayarini nereden yapabilirim ? (kucuk ebatli yazilarda bozulmalar var) 5mm boyundaki yazilarda cok kotu kesiyor. Faydali cevaplar verebilecek arkadaslara tesekkurler...
  2. I

Redsail rs720c plotter

Merhaba, Redsail rs720c plotter kullaniyorum. Hassas kesim/basinc ayarini nereden yapabilirim ? (kucuk ebatli yazilarda bozulmalar var) 5mm boyundaki yazilarda cok kotu kesiyor. Faydali cevaplar verebilecek arkadaslara tesekkurler...
  3. I

Redsail rs720c plotter

4. I

Cift folyo kesimi !!!

Merhaba arkadaslar, Ust uste yapistirilan 2 folyoyu plotterde kesebilir miyiz ? Bu konuda tecrubesi olan arkadaslar yardimci olabilirse sevinirim. Makine markasi: Redsail Bitcut720
  5. I

Corel'de JPEG Sorunu

Merhaba arkadaslar, Corel'deki bir calismayi JPEG'e cevirince DPI deger kaybediyor. (Control+E) JPEG Rezolusyon(DPI) degerini kaybetmemek icin bir tavsiyeniz var midir ? Tesekkur ederim simdiden...
  6. I

Plotter bicagi neden...

Merhaba arkadaslar ! Genis aciklama bekledigim bir sorum var. Roland plotter bicagi uzerinden sorayim. Plotter bicaklari uzerindeki açi (45°,60° vs) nedendir ? Tam olarak hangi tarz calismalarda, hangi dereceli kesim bicagi kullanilmalidir ? Kesimlerde herhangi bir bicagin kullanilmasinin...
  7. I

Kartvizitlere hologram ile logo yapan matbaa ariyorum

Merhaba Elimde musterilerin yogun bir sekilde talep ettigi bir teklif var. Kartvizitlere hologram olarak mesela logoyu basabilir miyiz? Yapan matbaa veya atölye varsa lutfen yazin. PM olarakta yazabilirsiniz.
  8. I

Her turlu FONT yapilir

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting Sinirsiz olarak her istenildigi gibi font yapilir. Ayrica bu fontlar butun makinelerle uyumludur. Birkac ornek koydum. Kemal Ataturk'un kendi elyazisiyla bir textde yazabilirsiniz mesela A'dan Z'ye olacak tabiki... (Ilgilenenler...
  9. I

Corel'de silinen calismayi kurtarmak !!!

Merhaba Bugun Corel x6 ile saatlerce desen calismasi yapiyordum. Aniden Corel kapandi. Ve yaptigim calismayi bulamadim. Bu konuda yardimci olacak arkadaslara ihtiyacim var. B.sayari yeniden baslat yapmama ragmen Corel calismayi kaldigi yerden vermedi ve halen bulamiyorum. Bilgisi olanlarin...
  10. I

Letraset nasıl yapılıyor ?

Selam arkadaslar... Letraset nasil yapiliyor bilgisi olan varsa paylasabilir mi acaba.. Tesekkur ederim.
  11. I

Lazer F.kopi KONIKA MINOLTA makinesi ile folyo uzerine baski

Merhaba Lazer Fotokopi Makinesi ile folyo uzerine baski yapmayi dusunuyorum. Deneyimli arkadaslardan yanit bekliyorum. KONIKA MINOLTA LAZER FOTOKOPI MAKINESI ile folyo uzerine baski yapmak mumkun mudur ? Oluyorsa eger hangi tur folyo olmasi gerekir ? Tesekkur ederim.
  12. I

MINOLTA Bizhub C250 YARDIM !

Merhaba arkadaslar! Elimde Minolta Bizhub c250 yazici var. Bu yazicinin bilgisayardan baglanmasini bilen varsa yardimci olabilir mi!? Kesin olarak emin degilim. Normal kopy yapiyor. Ama B.sayardan bir calismayi yollayip basmak icin B.sayarima baglayabilir miyim? Sadece bilenlerin yorum ve cevap...
  13. I

Art Cut'ten Corel'e gecis ?!!!

Merhaba akadaslar! Cin mali Ploteri Corel x4'e baglatmak-tanitmak mumkun mudur ? Bilen arkadaslarin bilgi paylasimina ihtiyacim var. Tesekkurler... (ArtCut programi ile calisiyor. Ama Corel ile kesim yapmak istiyorum)
  14. I

Roland camm1 pnc 1000 kesim makinesi icin...

Merhaba arkadaslar! 1)Roland marka kesim makinesi kullaniyorum. Kesim makinesinin bicagini sivriltmek icin deneyimi olan bana yardimci olabilir mi? Kendimiz evde yapabilir miyiz? Ya da ege ile keskinlestirebilir miyiz ? Ayrica; 2)Daha once olmayan bır sorunla karsılastım. Sorunum $u: Kesım...
  15. I

Roland camm1 pnc 1000a kesim ayarlari icin yardim lutfen !

Selam, Onemli saydigim bazi onemli sorum var: 1) Kesime yollamadan once Convert'lemenin mantigi nedir ? Neden Convert? Zira onsuz da kesim yapiliyor. Nedeni nedir ? 2) Roland camm1 Pnc 1000A (evde veya atolyede, bakimi, yaglanmasi vs nasil ve ne ile yapiliyor) 3) Kesim yapan bicagi tam...
Yukarı Alt