Arama sonuçları

1. asimavim_24

Büyük Arşiv Photoshop Videolu Dersler Giriş-Orta-İleri Sevyeler İçin

Emeğinize sağlık fakat bir sulaim olacak seri 17 smart secreen hatası verdi yükleme gerçekleşmedi. Sadece seri 17 de oldu sorun yardımcı olursanız sevinirim.
  2. asimavim_24

Corel de taş kalıbı ve lazer kesim le ilgili herşey

selam arkadaşlar taş dizayn veya malzemeleri ile ilgili herhangi bir soru veya probleminiz için elim geleni yapmaya çalışırım .Taş dizayn ve tasarım konusunda deneyim 11 yıl
  3. asimavim_24

plt export sorunu X4

şekil nedir ve neden export yapıyorsunuz farklı kaydet denediniz mi ? veya denedi iseniz çiziminiz plt formatında iken ölçülerinde sapma oldumu...
  4. asimavim_24

Vektörel Mobilyalar

emeğine sağlık ustam yine yapmışsın yapacağını ....
  5. asimavim_24

kolay gelsin arkadaşım istediğin çok basit aslında asimavim_24@hotmail.com

kolay gelsin arkadaşım istediğin çok basit aslında asimavim_24@hotmail.com
  6. asimavim_24

corelde birden fazla dairenin ölçülerini aynı anda değiştirmek

demek taş işi yapıyorsun bunu corel değil sadece freehand te yapabilirsin corel yapamaz demiyorum ama freehand te net ve istediğin sonucu daha rahat alırsın Not : Bende taş,metal vs desen tasarım yapıyorum kolay gelsin
  7. asimavim_24

TAŞ DİZAYN a KALIP VE DESEN GRAFİKERİ ARANIYOR

12 yıllık tecrübeye sahibim her türlü lazer kesim makinasını kullanım ve bakımını yapabiliyorum bana asimavim_24 hot mail adresinden ulaşabilirsiniz.İyi çalışmalar size....
  8. asimavim_24

corelde çizilmiş kawasaki motor vektör

dosya corel 12 formatındadır vektöründe üst üste gelen renkleri sabit bıraktım istenildikten sonra kullancak arkadaşlar intersect ten renkleri birbirinden çıkarabilir. saygılar yorumlarını bekliyorum. http://rapidshare.com/files/216186862/kawasaki.rar.html
  9. asimavim_24

corelde bir hat daha ( Rabbim,kolaylaştır güçleştirme) vektör

vektörü corel 12 cdr uzantılıdır. http://rapidshare.com/files/216180208/kly1.rar.html
  10. asimavim_24

corelde semazen (mevlana) vektör

hat sanatında lugat (kuran-ı kerim) arapçası kullanılmamaktadır. mümkün olduğu kadarıyla %99 orjinaldir. Uyarılarınız için teşekkürler.
  11. asimavim_24

yorumlarınızı bekliyorum.. SEMAZEN DOWNLOAD
  12. asimavim_24

hat sanatına dayalı semazen çalışması denedim yorumlarını beklerim.Teşekkürler... http://rapidshare.com/files/216091572/MEVLANA.rar.html
  13. asimavim_24

cdr uzantılı dosyaları toplu halde jpeg yapmak

harika olmuş teşekkürler.Önce emeğine sonrada ellerine sağlık paylaşım harika olmuş..
  14. asimavim_24

asıl ben teşekkür ederim vede resim olarak ekleyemediğim için özür dilerim.
  15. asimavim_24

böyle bir imkan var fakat açıkçası ben unuttum sadece sorun bu saolun şimdiden önce özür dilerim forma resim ekleyemedim tek tek anlatacağım... boş bir sayfa açın tools menüsünden visual basic açılan menüden play yeni açılan pencerede macros in kutucuğundan File converter'i seçip run' u...
  16. asimavim_24

corel de çizilmiş olan cdr dosya uzantılı desen vs. çizimleri toplu halde resim ( jpeg) formatına çevirebilirmiyiz.Teşekkürler
  17. asimavim_24

x4 te plt formatı sorunu

teşekkürler paylaşım için yanlış anlamadıysam servis pack 1 değil mi...
  18. asimavim_24

x4 te plt formatı sorunu

arkadaşlar corel 12 kullanıcısıydım fakat x4 kullanmaya başladım. Fakat bir sorunum var örn. 2 mm çaplı elipslerden oluşturulan bir yazı yada desen düşünün bu deseni crtl-shift-s yapıp plt formatını seçtiğimde açılan hpgl export sayfasında ki değerleri değiştirmediğim zaman 2 mm lik elipsler 2...
  19. asimavim_24

Osmanlı Tuğrası cdr.

emeğine sağlık birşey sorsam 35 adet tuğranın tamamını 2 renkli (siyah beyaz vb gibi) olarak bulabilirmiyiz.Birkaç söz konusu sitede mevcut fakat 2 renk yerine efektli olarak yapılmış işime yaramıyor... Saygılar
  20. asimavim_24

Corelde Birden Fazla Nesneyi Tek Komutla İstediğiniz Ölçüde Değiştirme

resim ekleyemedim fakat sorun şu idi. Ben dairelerden oluşan bir bir görüntü oluştutuyorum(figür,desen vs.) fakat dairelerin ebatları örn 3 mm ve 4 mm den oluşuyor diyelim. desen oluştuktan sonrada müşterim hepsinin 3 mm lik dairelerle oluşmasını isterse yeniden çizmek zorunda kalıyorum veya...
Yukarı Alt