Arama sonuçları

1. E

Tram,İpek ve Baskı aralık birimleri

arkadaşlar, ben rezervler hakkında bilgi almak istiyorum.Rezerv ne demek neye göre desenin rezrvleri yapılır.Ve de revize edilmiş tram ne demek.
  2. E

Arkadaşlar revize edilmiş tram, tram aralık sapması ve yüksek aralık tram hakkında bilgi verirmisiniz(Bunlar ne anlama geliyor).
  3. E

Emprime Soru - cevap

Arkadaşlar emprime baskıda, tramlar dışında, bazı renkler üstüste basıllıyor, bazı renklerde basılmıyor.Bunun sebebi hakkında aydınlatan olursa sevinirim.Mesela genelde beyaz rengi zemin olarak basıp beyazın üstüne fuji, yeşil,mavi veya sarı renkler basılıyor.Acaba buboyanın özelliğinden mi...
  4. E

Altta kalan nesneyi seçme (Corel Draw Dersi )

arkadaşlar fotoşopta yaptığım path işlemlerinde açık bıraktığım pathleri corelde import ettiğimde açık pathler kapanıyor ve ben onları açık hale getirene kadar baya bir uğraşıyorum bunun için bana bilgi veren olursa sevinirim.Ayrıca corel 11 de böyle bir sorun yoktu corel 13 de bu sorunu yaşıyorum
  5. E

arkdaşlar, bir adet ahtapot baskı makinası olan bir emprime firmasında benden kaç adet renk istenir.Buna kesin bir cevap verebilmek için baskı adedinin bilinmesi gerekir ama ortalama bir rakam verebilirmisiniz.Veya altı renkli bir makinada iki veya üç desen birden aynı anda basılabilirmi.Ve...
  6. E

Metraj baskı...

metraj baskıda kullanılan silndir şeklindeki kalıplar için mi bitmap yapılıyor.zannetmiyorum
  7. E

Metraj baskı...

ben bazı kumaşlardaki tramları incelediğimde, tramlar bitmap yapılmadan basılmış.bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim
  8. E

Film çıkış makinası...

arkadaslar hp deskjet100 prınter kullanıyorum.Prınter çogu zaman asetatı almıyor.bilgisiolan yardım ederse sevinirim
Yukarı Alt