Arama sonuçları

1. zeybek16

Araç Çizimleri Vektör 50MB

ford connect araç çizimi bulamıyorum arkadaslar acıl yardım....
  2. zeybek16

Bir reklam müşteri tarafından nasıl berbat edilir...

ÇOK GÜZEL OLMUŞ HEPİMİZİN YAŞADIĞI GÜNLÜK BELKİDE OLAĞAN BİR PROBLEM...Benim şu kanıya varmak üzereyim arkadaşlar sizleri bilemem ama türk insanlarına algıda şeçiciliği anlatmak çok zor mesele...Bunu başarabilen kurumlar kuruluşlar var yok değil onlarda zaten kendılerini ispatlamış hepsi marka...
  3. zeybek16

Bursa'da Grafiker & Tasarımcı aranıyor...

merhaba ilanınız halen geçerlimidir cv.mi gönderebilirim... by_ali@hotmail.com
  4. zeybek16

Divan şömine Katalog Çalışması

aynalama yapsaydın daha iyi olurdu arkadaşım evet bende katılıyorum resimler cok kapatmıs arka backgroundunu o yuzden bıraz da kucuk yada ıkı resmı bırbırıne koseden denklı sekılde olusturmus olsaydın daha Görseli ve grafiği yogun bır tasarım olarak cıkabılırdı...yine de emege saygı... elıne...
  5. zeybek16

logo istekleriniz

nıye ben bu logoları brandten ındırdıgım logoları acamıyorum freehandte acamıyorum...eps olmasına rağmen
  6. zeybek16

Bursa başaran reklam tabela ustası ve broşür dağıtımı için

Bursa ( başaran reklama * tabela ustası *broşür dağıtımı yapacak arkadaşlar aramaktayız başvurular bir adet fotoğraf ile şahsen yapılacaktır irt. Tel : 453 3 441
  7. zeybek16

Ayar elektrik logo denemeleri

bence 3 teki logoyu 4 ile birlestirirsen daha iyi olacaği kanaatindeyim seni genede etkilemek istemem ama arkadasim elektrik işi ise 4 agar basiyor ama 4 kendince basit olur 3 ie 4 ü birlestirmeni tavsiye edebilirim....yinede eline saglik guzel olmus tebrik ederim....
  8. zeybek16

Kendini Tek Kelimeyle Anlat Bakalım:)

.................................................zeybek.................................................. Zeybek kelimesinin karekteristik özelliklerini arastirsaniz ne anlamda oldugunu bulursunuz.............................
  9. zeybek16

Bursada yardimci grafiker olarak iş ariyorum

BURSADA OTURUYORUM... FREEHAND,PHOTOSHOP PROGRAMLARINI KULLANABILİYORUM.BBC KURS MERKEZİNDEN SERTİFİKALARIM VAR. COREL DRAW WEB TASARIM AUTO CAD KURSLARI ALMAKTAYIM KURSLARIM DEVAM ETMEKTE.... by_ali@hotmail.com
  10. zeybek16

staj yeri

BURSADA YAŞIYORUM FREEHAND,PHOTOSHOP KULLANABİLİYORUM....BBC KURS MERKEZİNDEN SERTİFIKALARIM VAR COREL DRAW,WEB TASARIM,AUTO CAD KURSLARI ALMAKTAYIM YARDIMCI GRAFİKER OLARAK İŞ ARIYORUM... by_ali@hotmail.com
Yukarı Alt