Arama sonuçları

1. B

Staj Yeri Arıyorum

ortakyde bulunan reklam ajansımız ıcın eleman ıhıyacımız bulunmakta umit@brahmayapim.com maıl adresınden veya 05324114214 nolu telefondan bana ulasabılırsınız ..Umıt Boz
  2. B

Grafiker / Yardımcı Grafiker - İstanbul Avrupa

ortakyde bulunan reklam ajansımız ıcın eleman ıhıyacımız bulunmakta umit@brahmayapim.com maıl adresınden veya 05324114214 nolu telefondan bana ulasabılırsınız ..Umıt Boz
  3. B

TASARIMCI GRAFİKER= Full-Time / Freelance

merhaba ortakoyde bulunan reklam ajansımız ıcın eleman aramaktayız umit@brahmayapim.com adresine veya 05324114214 numaralı telefondan bana ulasabılırsınız..
  4. B

Yaratıcı ve Yenilikçi Grafikerim İş Arıyorum Acil

merhaba ortakoyde bulunan reklam ajansımız ıcın eleman aramaktayız umit@brahmayapim.com adresine veya 05324114214 numaralı telefondan bana ulasabılırsınız..
  5. B

grafikerim iş arıyorum

6. B

Web tasarım , Grafik tasarım yardımcısı olarak İş arıyorum..

7. B

10 Yıllık Deneyimli Grafikerim İş Arıyorum

8. B

matbaa deneyimli grafiker

ortakoyde bulunan reklam ajansımız ıcın eleman arıyoruz dusunursenız umit@brahmayapim.com maıl adresım haberlerınızı beklıyorum ..
  9. B

Tecrübeli,Matbaa ve Copy Center Deneyimli, Müşteri Odaklı Grafiker

umit@brahmayapim.com adresine cv nızı yollarmısınız ? ortakoyde aynı zamanda ajansımız dusunursenız beklıyrum ..
  10. B

Deneyimli bayan grafiker aranmaktadır.

Ortakoyde bulunan ajansımıza grafik veya resim bölümü mezunu photoshop ve illüstratör programlarında deneyimli bayan grafiker aranmaktadır. İlgileneler CV ve iş örneklerini mail adresimize gönderebilirler. Firma Adı: brahma yapım www.brahmayapim.com İletişim bilgileri: E-mail ile...
  11. B

Tecrübeli grafikerim (ist avrupa yakasi) iyi bir firma bulursam çalişmayi düşünüyoru

umıt@brahmayapim.com adresınıze cv nızı ıletırmısınız ltf..
  12. B

Grafiker Aranmakta

Merhaba, Deneyimli Grafiker alınacaktır. iyi derecede Freehand, illustrator ve Coreldraw, Photoshopb. programları bilen arkadaşlar aranmaktadır... ilgilenen arkadaşların umit@brahmayapim.com veya 0212 2606212 telefondan bilgi alabilirler... Brahma Yapım Ümit BOZ
  13. B

istanbul | Avrupa yakası - Web & Grafik designer

mrb 0532 411 42 14 umit@brahmayapim.com adresim cv yollarsan bılgı vereyım
  14. B

Tecrübesiz Grafiker (bayan)

mrb umit@brahmaypim.com adresine cv sını yollayabılırmı
  15. B

grafik tasarım

cv nızı umit@brahmayapim.com adresine iletirmisiniz
Yukarı Alt