Arama sonuçları

1. Kübra Kara

Lidya Cafe_Logo Tasarımı

Örnek logo tasarımı çalışması...
  2. Kübra Kara

Mephis_Kartvizit

3. Kübra Kara

Kbr_Restaurant

Örnek kartvizit çalışmam :)
  4. Kübra Kara

Asya_Kartvizit

Örnek kartvizit çalışması
  5. Kübra Kara

Menü Tasarımı

Örnek menü çalışması... :) https://imageshack.com/i/p1BQ0wIwj
  6. Kübra Kara

Yaz dönemi staj

İstanbul Doğuş Üniversitesi Grafik 2.sınıf öğrencisiyim, ayrıca Meslek Lisesi Grafik alanından mezunum, yaz dönemi için staj yeri arıyorum, bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum. Bildiğim programlar: İllüstratör, FreeHand, İndesign, Photoshop, 3ds max(başlangıç). kubrakra@gmail.com'dan bana...
  7. Kübra Kara

3dmax ta kedi nasıl modellenir.

3D MAX 2012 programında basit bir kedi yapmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
  8. Kübra Kara

Anadolu yakasında yetiştirilmek üzere iş arıyorum

Merhabalar Yetiştirilmek üzere kendimi geliştirebileceğim tam zamanlı bir iş arıyorum. Meslek Lisesi Fotoğraf ve Grafik Tasarım bölümünden mezunum. Daha önce bir reklam ajansında stajyerlik yaptım. Bildiğim programlar: Photoshop: İyi FreeHand : İyi İllüstratör :Orta İn Desing : Orta Corel ...
  9. Kübra Kara

Yeşim Taşı - Kübra Kara (4)

Buda son çalışmam yorumlarınızı bekliyorum :)
  10. Kübra Kara

Yeşim Taşı - Kübra (3)

11. Kübra Kara

Yeşim Taşı - Kübra Kara

Buda benim ilk deneme çalışmam, yorumlarınızı bekliyorum :) Herkese başarılar...
  12. Kübra Kara

Papağan Çiçeği

İlgimi çeken bir fotoğrafı sizinle paylaşmak istedim :) Çok ilginç, papağana benziyor gerçekten öyle değil mi? :)
  13. Kübra Kara

İllustrator'da bir nesneyi, başka bir nesne içine gömme

Küçük bir örnekle görsermek istedim. Bu işlemi İllüstratörde yapamıyorum, bi kaç kere denedim ama olmadı yardımcı olursanız sevinirim:o
  14. Kübra Kara

Eğitim Şart! / Kübra Kara

Buda benden ilk çalışmam:)Herkese Başarılar dilerim...
  15. Kübra Kara

Çok Teşekkürler!

Haziran ayında katıldığım "Beach Life" konulu kapak tasarımı yarışmasında,kazanmış olduğum Plaket ödülü için, tüm Grafikerler.org Ailesine Teşekkür ediyorum:) Gerçekten benim için çok değerli.Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum :) Kübra KARA
Yukarı Alt