Arama sonuçları

1. Seyit Ali Başer

Oyun Kartı Tasarımları.

Amacına uygun çok güzel çalışmalar. Başarılarınızın devamını diliyorum.
  2. Seyit Ali Başer

Tasarım Haberi Logo Çalışması

yapım aşamasında logo, önerilerinizi alabilirim. Uygulamalı görüntüleri için: https://www.facebook.com/tasarimhabericom
  3. Seyit Ali Başer

kre.ma Logo Çalışması

Yorum icin tesekkurler. Calismadaki e hatfi musterinin istegidir. GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  4. Seyit Ali Başer

kre.ma Logo Çalışması

@Hasan DİLSİZ @Hüseyin ALPALTUN @hediye54 Teşekkürler arkadaşlar beğenmenize sevindim. :)
  5. Seyit Ali Başer

kre.ma Logo Çalışması

Merhaba, uzun bi aradan sonra tekrar renkli sahalara dönüş yapmak nasip oldu.:) kre.ma adlı çalışmam;
  6. Seyit Ali Başer

unlu mamülleri logosu

1. çalışma üzerinde birazdaha uğraşılırsa çok güzel birşey çıkabilir ortaya. Başarılar..
  7. Seyit Ali Başer

Kurumsal Logo Çalışmaları

Gayet hoş tasarımlar var. Cassalis'deki bütünlük ve uyum çok hoşuma gitti. Başarılarının devamını diliyorum...
  8. Seyit Ali Başer

S. Mimarlık 1.lik

@elifcee @seluvenin @kbr2709 Bayadır foruma giremiyorum şimdi yorum yazmak nasip oldu :) Teşekkürler arkadaşlar beğenmenize çok sevindim.
  9. Seyit Ali Başer

Tasarımcılar İçin 8 iPhone Uygulaması

Tasarımcılara lazım olabilecek yararlı uygulamalar. Bazı arkadaşların işini görebilir buyrun: http://www.artgundem.com/her-tasarimciya-lazim-8-iphone-uygulamasi/
  10. Seyit Ali Başer

S. Mimarlık 1.lik

@Hümeyra Can Teşekkür ederim beğenmenize sevindim :)
  11. Seyit Ali Başer

S. Mimarlık 1.lik

@Aslı SAYILIR Evet çizerken de zevkliydi :) Teşekkür ederim.
  12. Seyit Ali Başer

S. Mimarlık 1.lik

S. Mimarlık Yarışmasında 1. seçilen çalışmam
  13. Seyit Ali Başer

nettemakina logo

4. çalışmayı beğendim ama fontu çok sırıtıyor. Tam olarak ne makinesi olduğunu anlamadım ama yeşil kısmın kenarları http://www.logocu.gen.tr/logolar/D/dayisan-makina-DMS.jpg böyle olabilir.
  14. Seyit Ali Başer

Logotype

ince ve daha estetik font kullanmanızı tavsiye ederim ve daha iyi birşey yapabilceğinizden eminim. kolay gelsin
  15. Seyit Ali Başer

Birincilik alan başka bir çalışmam.

Tebrikler Erkan bey, çok güzel görünüyor.
  16. Seyit Ali Başer

Harikalar sahili afiş

bütünlük çok iyi yakalanmış. elinize sağlık
  17. Seyit Ali Başer

3D Logo

Teşekkür ederim :)
  18. Seyit Ali Başer

Araç Tamir Katalog

Teşekkür ederim sedat bey beğenmenize sevindim :)
  19. Seyit Ali Başer

3D Logo

Bir oyun sitesi için yaptım ama sinemayı andırdığı için kullanmak istemediler. Sanırım haklılar :) Yanına sitenin tam adını da yazmıştım oyun sitesini andırcak şekilde ama reklam olmasın diye kaldırdım.
  20. Seyit Ali Başer

Kurumsal Kimlik Çalışması

Logoyu da siz mi yaptınız bilmiyorum ama detaylı görünümü olmadığından logoya yorum yapamıyorum. Kurumsal materyaller oldukça şık görünüyor. emeğinize sağlık.
Yukarı Alt