Arama sonuçları

1. Şirzat AYTAÇ

Maskot tasarımı

" Maskot " tasarımı konusunda deneyimli tasarımcı aranıyor. Referanslarınızdan örnekleri veya portfolyo linklerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
  2. Şirzat AYTAÇ

Web arayüz tasarımcısı ( Antalya )

Firma ünvanı: Leonim Yazılım ve İnternet Hizmetleri Firma yetkilisi: Şirzat AYTAÇ Göreviniz: Yazılım Geliştirme Firma telefonu: 0(242) 242 0 322 Firma adresi: Kışla Mah. 44. Sk Atmaca İşh. Kat.2 No:7 Muratpaşa ANTALYA Firma web sitesi: Leonim Web Tasarım - Antalya web tasarım * Web arayüz...
  3. Şirzat AYTAÇ

Grafikerler.org ve diğer siteler hakkında....

Merhaba, İfade ettiğiniz gibi malesef grafik alanında değerli paylaşım yapan web sitelerinin sayısı oldukça az. Grafikerler.org olarak yerimizi korumak ve daha iyi paylaşımlar yapmak için takım olarak çalışmaktayız. Paylaşımının sadece çalışma dosyalarından ibaret olmadığını, eğitici video ve...
  4. Şirzat AYTAÇ

Yarışma : Engelliler Günü

Bu güzel ve anlamlı yarışmada tüm katılımcılara başarılar diliyorum.
  5. Şirzat AYTAÇ

Forumumuzun yeni arayüzü yayında...

Yenilenen anasayfa tasarımının ardından şimdide forum bölümünün tasarımı yenilenmiştir. Şuandaki temamızın tıpkı anasayfamız gibi deneme sürümünde olduğunu hatırlatır, karşılayacağınız her türlü sorunu bizimle paylaşmanızı rica ederiz.
  6. Şirzat AYTAÇ

Tekstil

Firmaya başka bir tasarım uyguladık. Bu sebeple bu tasarımı paylaşmak istedim. İndirme Adresleri ; Rapid : http://rapidshare.com/files/433426888/detaytekstil.rar Hot File : Hotfile.com: One click file hosting: detaytekstil.rar
  7. Şirzat AYTAÇ

Sitemizin yeni arayüzü yayında.

Gün geçtikçe büyüyen grafikerler.org ailesinin beklediği değişim süreci başladı. Sitemizin anasayfa tasarımı ve yazılımı yenilendi. Bir süre beta sürüm olarak yayın yapacak olan bu bölüm, sizlerden gelen yorum ve eleştirilere göre tekrar şekillendirilip kararlı sürüme geçilecektir...
  8. Şirzat AYTAÇ

Yeşim Taşı Sonuçları

Tüm arkadaşları tebrik ederim.
  9. Şirzat AYTAÇ

Neredeyse bedavaya referans amaçlı tasarimlar

Merhaba, Bu bölüme açmış olduğunuz konuları potansiyel müşterilerinizin ve/veya işverenlerinizin okuduğunu lütfen unutmayınız. Gün geçtikçe daha fazla ilgi gören grafik ve tasarım sektöründe rakiplerinizden bir adım önde olabilmek için kendinizi hedef kitlenize hitap eden cümleler ve görsel...
  10. Şirzat AYTAÇ

Photoshop rotuj

Merhaba, Bu bölüme açmış olduğunuz konuları potansiyel müşterilerinizin ve/veya işverenlerinizin okuduğunu lütfen unutmayınız. Gün geçtikçe daha fazla ilgi gören grafik ve tasarım sektöründe rakiplerinizden bir adım önde olabilmek için kendinizi hedef kitlenize hitap eden cümleler ve görsel...
  11. Şirzat AYTAÇ

Eğitim Şart Konulu Afiş Yarışması Sonuçları

Dereceye girenleri tebrik ederim.
  12. Şirzat AYTAÇ

merhabalar. [yeniyim]

Merhaba Merve, Grafikerler.org ailesine hoşgeldin :)
  13. Şirzat AYTAÇ

Yeşim Taşı - Core Design

Çok güzel bir çalışma. Başarılar dilerim.
  14. Şirzat AYTAÇ

salatalık turşusu

Salatalık turşusu resimleri için buraya tıklayın.
  15. Şirzat AYTAÇ

Blue wind - Logo & Afiş çalışması Yarışma Sonuçları

Dereceye giren arkadaşları tebrik ederim.
  16. Şirzat AYTAÇ

Yarışma: Eğitim Şart !

Eğitim Şart ! Herkese başarılar.
  17. Şirzat AYTAÇ

Blue Wind - Leonim

yorum ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Sizlerede başarılar dilerim ;)
  18. Şirzat AYTAÇ

Merhaba ve Yardım Desen kursu hakkında

Desinator.org site yönetimi ile iletişime geçerseniz bu konudada bilgi verirler size. " Özel ders " şeklinde eğitim veriyorlar. Eğer sertifikasyon sistemi olan resmi bir kurum kuruluş arıyorsanız tasarımcı arkadaşlar kısa sürede adres ve bilgileri paylaşacaklardır.
  19. Şirzat AYTAÇ

Merhaba ve Yardım Desen kursu hakkında

Merhaba öncelikle grafikerler.org'a hoşgeldiniz, Desinatörlük ve desen kursu ( eğitimi ) hakkında www.desinator.org internet sayfasından bilgi alabilirsiniz.
Yukarı Alt