Arama sonuçları

1. alemdar__96

Harika tasarımlar mutlaka girin

Ağzınızı su içerkende görücekler:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Çok üzülüyorum hallerine:( Burhanisa:D:D Burnundan yumurtanın beyazı akıyor ağzındansa yumurtanın sarısı akıyor:DGerçektende güzel tasarım:D
  2. alemdar__96

Sosis(fıkra)

Babası çocuğuna güzel bir iş kurmak için paçaları sıvamış. Ancak oğlan salak olduğu için hiç bir işi beceremiyormuş.Babası ona ne is bulduysa hepsini elini yüzüne bulaştırmış berbat etmiş. En sonunda babası tam otomatik bir sosis fabrikası kurdurmuş. Çocuğunu elinden tutup, bari işi öğrensin...
  3. alemdar__96

Pirsing aşmış psikolarr

Deli bunlar deliii
  4. alemdar__96

Japonlar nasıl kopya çekiyorlar?(Dahilikleri her alanda)

Yazıcımızdan alalım kopyacıklarımızı Şeffaf bir bantla yazılarımızın üzerini bantlıyoruz Kopyacıklarımızı kesiyoruz Bandı ıslatıp kağıttan ayırıyoruz Kurutalım, okula ıslak ıslak götürmeyelim Bundan sonrası hayal gücünüze kalmış Gerçektende, çok akıllı ve uyanıklar:eek:
  5. alemdar__96

Lütfen girin (komik şeyler)

:DKurtlar Vadisi Değişiyor Nasılmı? Bilgisayarinizdaki virusler den boyle kurtulun Dünyanin en ilerizekali adami Bilgisayar bagımlilarin sonu... Erkekler Gelinlik Giyerse Çocuk sahibi olanlar poz verirken dikkat edin =) BuSh teYze
  6. alemdar__96

Tuttu tutmadı oyunu

Arkadaşlar bir oyun oynucas herkes bi alttakine örneğin senin güneş gözlüğün var diycek alttakide tuttu yada tutmadı diycek ve bir alttakine soracak bnm soru Senin deden vefat etti:confused:
  7. alemdar__96

Bence kartonları atmayalım!!!!!

Bakın neler neler yapanlar var!!
  8. alemdar__96

Göz Yanılmaları ve Boyut Karmaşası

Dikdörtgenler aynı renk Kare ve olmayan daireler Yuvarlaklar aynı renk Düz kısımlar aynı boyda Çizgilerin hepsi paralel Çizgiler Düz Bu dönmedolap ne tarafa dönüyor? Sizce bu vida somununun yüzü nereye doğru! Pencere ne tarafa bakıyor Resimdeki filin sizce kaç ayağı...
  9. alemdar__96

TOP 10 da bayan şoförler karşınısda

İŞTE 10 NUMARALI BAYANIMIZ SIRADA 9 NUMARA 8 NUMARA 7 NUMARA 6 NUMARA 5 NUMARA 4 NUMARA 3 NUMARA 2 NUMARA VE 1 NUMARA 1 numaralı bayanımıs kaskını ters takarak bu hafta birinciliği ele geçirdi:D
  10. alemdar__96

En kılllılar

Arkadaşlar belki biraz ilginç bir düşünce olucak ama üstteki çocuk olduğu meçhul olan kişi bana biras tatlı geldi sizede ölemii geldi:o
  11. alemdar__96

Çok mu kirli?

12. alemdar__96

Garez gerçeğe dönüştü...

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
  13. alemdar__96

Arkaaşlar yeni icadım:)

14. alemdar__96

Bi çözemedim gitti

Arkadaşlar şunun nasıl bişey olduğunu anlatır mısınız???:(
  15. alemdar__96

Bu otobüsün üzerinde kaç cisim var:)

:DSayabilen söylesin arkadaşlar ben denedim tam olarak sayma bilmediğimi anladım:D
  16. alemdar__96

Sizce gerçek mi?

Yukarı Alt