Arama sonuçları

1. O

2009 Takvim cdr

Link ölü, corelde takvim yapma var ama kısıtlı, ornegin haftalar yok
  2. O

Bıçak İzleri

Link ölü düzeltirseniz sevinirim, saygılar
  3. O

Bıçak İzleri

teşekkürler hocam eyvallah
  4. O

Tasarımlarınızı müşteriye beğendirmenin sihirli yolları :)

Paylaşım,teşekkürler. ancak üzerinde konuşulması gerreken bazı alanlar olabilir. forumun amacıda budur diye düşünüyorum. Benim dikkatimi çeken konular aşağıda. madde 11: Müşterinizle kavga etmeyin. Bazen gurunuzu içinize atıp müşteriye ne istiyorsa vermeniz gerekebilir, acınacak halde bir...
  5. O

diş macunu ambalaj tasarımı

hoş çalışma elinize sağlık. bir kaç noktaya dikkatinizi çekmek isterim. barkodun olduğu alan çok boş. logo o yüzdede kullanılmalı. geri dönüşüm işareti vs eksik görünüyor. gülen ve dişleri görünen bir fotoğraf kullanılırsa algıyı arttırabilirmi. 0/100 derken %100ü kastetmişsiniz ama doğru...
  6. O

ambalaj ile ilgili soru

çeşitli matbaa sitelerinde örnek fotoğraflar görmüştüm. googleda kutu örnekleri diye aratınca çıkar.
  7. O

Eldiven Kutusu Tasarımım

bence güzel bir çalışma olmuş eline sağlık. yalnız çalışmada barkod göremedim birde üsteki canlı renkleri yanlarda da kullansan iyi olabilirdi. Özel bir soru olabilir ancak böyle bir çalışma nekadar ücrete yapılır. cevaplarsan sevinirim.
  8. O

Bıçak İzleri

link ölmüş, düzeltirseniz çok küzel olur.
  9. O

Tasarımcı mısın? O Zaman Bunları Bileceksin!

Hayatın her alanında kullanılabiliecek bilgile. paylaşım için teşkkürler. alıntının yapıldığı sitede yazılırsa başka fadalı konular bulunup paylaşılabilir. Pınar hanımın sorduğu konuyu sanırım tasarımcıdan çok grafik programlarına hakim bir operatör yapabilir. ÇÜNKÜ, Çeviri işinde işi veren...
Yukarı Alt