Arama sonuçları

1. Erkan Nehir

Birkaç dövme çalışmam

Grafik tasarım mesleğinden sonra yöneldiğim dövme sanatı çalışmalarımdan birkaç örnek.
  2. Erkan Nehir

Tekrar merhaba

Selam. Uzun zamandır yoktum aranızda. Malum turizm koşturmaca. :) Uzun bir ara verdim grafik tasarım işine ve dövme sanatına başladım. Sanırım bundan sonra dövme çalışmalarımı paylaşacağım sizinle. :) Herkese iyi çalışmalar.
  3. Erkan Nehir

Yeni Patent-Marka Kanunu

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Bakanlar Kurulu’nda imzaya açılan Sınai Mülkiyet (Marka, Patent, Tasarımlar) Kanunun Tasarısı’nın detaylarını açıkladı. Bakanlar kurulunda imzaya açılan 93 maddelik Sınai Mülkiyet Kanun Tasarısı’na ilişkin bilgi veren Nihat Ergün, patent...
  4. Erkan Nehir

Birkaç deneme

Yeni aldığım makine ile çektiğim birkaç deneme. Amatörce ilgilendiğim için fazla pahalı bir makine almadım şimdilik. Hatalarım ve yapmam gerekenler ile ilgili yorumları beklerim. Fuji Finepix HS25
  5. Erkan Nehir

İlk reklam filmi denemem.

Doluca Şarapları için hazırladığım bir reklam filmi çalışması. Senaryo, yönetim ve montaj bana ait. İlk denemem olduğu için bir takım hatalar ve aksaklıklar oldu. Paylaşmak istedim.
  6. Erkan Nehir

Yeni websitem-Görüş ve yardım

Sitemin temasını değiştirdim. Sade bir şablon seçtim. Görüşlerinizi almak isterim. Ayrıca menülerin altındaki "kategoriler" yazan kısmı silemedim bir türlü. Konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?
  7. Erkan Nehir

Kurumsal şirket nedir? Kurumsal kimlik nedir? Kurumsal logo olur mu?

Grafik tasarım mesleği ile uğraşan bizler sık sık karşılaşırız bu terimlerle. Kurumsal kimlik, kurumsal şirket, kurumsal logo vs. Fakat çoğu zaman, bu mesleği profesyonel olarak yapan veya bu işten para kazanan kişiler bile bu terimleri yorumlamada hataya düşmektedirler. Bu durum bazen de...
  8. Erkan Nehir

Video Convert programı-İstek

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz video convert programı var mı acaba? Elbette birçok var ama benim istediğim video kalitesini bozmadan düşük MB da convert edebilen bir program. imtoo harici. Örneğin 2-3 dakikalık bir videoyu 10 MB civarı olarak convert yapabileceğim.
  9. Erkan Nehir

Corel Video Studio

Corel Video Stuido sıradan bir video edit programı tarzında çalışan fakat çok daha fonksiyonel ve basit bir video/sunum hazırlama programı. Hazır efektler ile basit fakat etkileyici introlar, sunumlar, kısa videolar hazırlamak mümkün. İndirme Linki: Corel Video Studio Örnek olarak hazırladığım...
  10. Erkan Nehir

Birkaç deneme

Yeni aldığım cep telefonunu deneme amaçlı çektiğim birkaç kare.
  11. Erkan Nehir

Ahhh müşteriler.... :)

:D
  12. Erkan Nehir

Otel / Konaklama Fatura Örneği istek

Arkadaşlar elinde otel / konaklama fatura örneği olan var mı? Printer veya el faturası. Teşekkürler.
  13. Erkan Nehir

Birincilik alan başka bir çalışmam.

Bugün sonuçlanan bir projede 260 tasarım arasında birincilik kazanan çalışmam. Revizelerden sonra son kullanım halini alacaktır.
  14. Erkan Nehir

Brandday_6 / Erkan Nehir

Tasarımda "b" ve "d" harflerini "Gazetecilik" formatını temsil etmek amacı bir dolmakalem formunda oluşturmayı düşündüm. 2 adet farklı font uyguladım.
  15. Erkan Nehir

Brandday_5 / Erkan Nehir

16. Erkan Nehir

Brandday_4 / Erkan Nehir

17. Erkan Nehir

Brandday_3 / Erkan Nehir

Bu çalışmamda Logonun bir hikayesi/mesajı olsun istedim. Her türlü iş başvurusunda, kariyer çalışmalarında kendimizi daha iyi ifade etmek ve tanıtmak için, profilimizin, özgeçmişimizin yanı sıra, çalışmalarımızı (portfolyomuzu) hazırladığımız dosyalara veya elektronik postaya "ataç"larız. B ve D...
  18. Erkan Nehir

Brandday_2 / Erkan Nehir

19. Erkan Nehir

Brandday_1 / Erkan Nehir

İlk çalışmamı sunuyorum. Güzel bir yarışma olacak. Herkese başarılar.
  20. Erkan Nehir

PSD Mock-up sorunu

Merhaba, Daha önce hep manuel olarak kendim yapıyordum fakat mock-up kartvizit template denemek istedim. Fakat edit contents yaparak istediğim görseli eklediğimde sonuç ikinci resimdeki gibi oluyor. Tam yerleşim olmuyor. Bunun sebebi nedir acaba?
Yukarı Alt