Arama sonuçları

1. S

Sevim İç Çamaşırları Maskot 1 | Ahmet ALTUN

birşey sormak ıstıyorum yarısma bu ayın 10 unda bitmemiş miydi?
  2. S

Sevim Çamaşırları Maskot Tasarımı 1b

sade olmuş beğendim:s8:
  3. S

sevim maskot çalışması

jguııguıguuıg [[a href=http://goo.gl/mc9cY][img src=http://c1110.hizliresim.com/11/10/10/15596.jpg][/a]
  4. S

Sevim İç Çamaşırları Maskot Çalışması

sadece Zeynel Akcan logosunu beğendım
  5. S

Yetiştirilmek Üzere

Ilaniniz güncel midir?
  6. S

Yetiştirilmek Üzere

Merhabalar yeriniz nerdedir acaba?
  7. S

Filter galery

Photoshop CS3 kullanıyorum.. filter galeri açılmıyor.. acaba neden açılmaz? bilen varsa yardımcı olabilri mi?:confused::confused::confused::confused:
  8. S

photoshop bilmen yeterli

ilan guncel mıdır?
  9. S

Bunları biliyormusunuz

teşekkürler
  10. S

ana okulu broşürü örnekleri ...

Çok güzel örnek vermişsiniz beğendim.Teşekkürler
  11. S

Part time Grafiker Aranıyor - İstanbul Avr. Yakası

merhabalar bende liseyi grafık bolumu olarak okudum.Su anda ise meslek yuksek okulu grafık bolumu mezunuyum.Aynı zamanda kursa gıdıyorum.şimdilik photoshop biliyorum.sizin için uygunsam cvmı atabılırım. Saygılarımla
  12. S

kendimi geliştirmek için staj yeri acil(avrupa yakası)

ilanın güncelliği devam etmektedir...
  13. S

PhotosHoP

size cvmi yolluyorum.
  14. S

Yardımcı grafiker

Merhabalar sefaköy de oturuyorum.Liseyi grafik bölümü olarak okudum ve 2 yıllık yüksek okul mezunuyum.Hafta sonları da ayrıyetten kursa gitmekteyim.Sizin için de uygunsam yanıtınızı bekliyorum. Saygılarımla
  15. S

İlanı düzeltiyorum. Mezun oldum ve iş arıyorum.Bildiğim programlar şu anda,photoshop ve corel draw.İlgilenenlerden yanıt bekliyorum. Saygılarımla (artık iş aramak için pc başında değil de;iş yapmak için pc ve mac başında olmak istiyorum.)
  16. S

avsarreklam

Merhabalar...Liseyi grafik bölümü olarak okudum.Photoshoph ve Corel'i biliyorum.Şu an A.İ.B.Ü. M.Y.O. "Grafik" bölümünü okumaktayım. Bu yıl 3.cü senem.Okulum bu ay bitiyor.1 yıl lise stajım ve 1 ay ünv. stajım mevcuttur.Şu an İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet etmekteyim.Eğer sizin için uygunsam...
  17. S

Merhabalar...Lise öğrenimimi Meslek Lisesi Grafik Bölümü olarak okudum.Şu anda A.İ.B.Ü. M.Y.O. "Grafik" bölümünde okumaktayım.Okulum bitmek üzere.İstanbul'da ikamet etmekteyim.Aynı zamanda bu ay grafik kursuna başlayacağım.Öğrendiklerimi geliştirmek için staj yeri aramaktayım.Mesleğimle ilgili...
Yukarı Alt