Arama sonuçları

1. E

KEHANET TEK LİNK nicolas Cage

Bu paylaşım, Telif hakları nedeni ile site yönetimi tarafından silinmiştir.
  2. E

Eyvah Eyvah 2 orjinal

Bu paylaşım, Telif hakları nedeni ile site yönetimi tarafından silinmiştir.
  3. E

tasarımcılar icin arsiv

tasarimcılar icin arsiv. isinizi gorür Hotfile.com: One click file hosting: RESIM ARSIV.zip
  4. E

mathmagic test kitapcigi hazirlayanlar icin

indesign eklentisi. test kitapcigi hazirlayanlar icin guzel bir uygulama Hotfile.com: One click file hosting: MathMagicPE.71.dmg
  5. E

bilgisayarınıza uzaktan erisim Team Viewer

uzaktan erisim için isinizi gorür Hotfile.com: One click file hosting: TeamViewer.dmg
  6. E

Resim arsivi, kaliteli yuksek cozunurluklu, tasarımcılarin isine yarayacak bir arsiv

arsivin icerisinde genellikle imaj resimleri yer almaktadır. saglik, yeme, içme, yemek, doğa vss konulu islerde image resmi aramak bulmak sıkıntılıdır. az da olsa yaranıza merhem olur umarım... Hotfile.com: One click file hosting: RESIM ARSIV.zip
  7. E

freelance dergi, kurumsal kimlik çalışmaları

12 yıldır sektörün içindeyim. Ulusal dergi ve gazetelerde tasarımlar yaptım ve halen yapmaktayım. Branşımla ilgili İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde ders verdim (baskı öncesi hazırlık ve dergi tasarım ve uygulamaları) Freelance olrak yapmış oldugum dergi, katalog ve bröşürler vardır. Gerektiğinde...
  8. E

uygun fiyata profesyonel dergi tasarımı , katalog, brosur

sektorün önde gelen dergileri ve gazetelerinde sayfa tasarımı yaptım ve halen yapmaktayım. bransımla ilgili İstanbul Bilgi Üniversitesinde ders verdim. (baksı oncesi hazırlık, dergi tasarımı) uygun fiyata profesyonel anlamda dergi, kataloglarınız yapılır. Gerektiğinde referans olması için daha...
  9. E

freelance dergi tasarımı

12 yıldır bu sektorün içersindeyim. Milliyet Gazetesi, Hürriyet Dergi Grubu, Akşam Gazetesi gibi kurumlarda sayfa tasarımı yaptım ve halen yapmaktayım. Bunun yanı sıra freelance olrak yaptığım dergi ve gazeteler de mevcuttur. İstanbul Bİlgi Üniversitesi'nde bransımla ilgili ders verdim...
Yukarı Alt