Arama sonuçları

1. G

ilk ve son calismam

İlginize çok tşkler ececlade, sizin vasıtanızla hem bu iş ve hem de genel olarak birkaç şey söylemek istiyorum bu işi 20-25 gün önce yapmıştım fakat ocak ayı yarışma sonuçlarını görünce bir hayli hayal kırıklığına uğramıştım ve logoyu göndermekten vazgeçmiştim. Hayal kırıklığı derken yanlış...
  2. G

Tanitim Brosür hazirlama

13 sayfalık bir broşür bu güne kadar basılmadı yeni bir teknik çıkmadığı takdirde basılacak gibide görünmüyor, 1 yapraktan 2 sayfa çıkacagını düşünürsek oda 26 sayfaya denk gelir yine kurtarmaz, 4 sayfa ve üzeri olabilir yalnızca...
  3. G

alpay kurumsal calismalar 2

özeleştiride bulunmak gerekirse düşünceyi biryere atıp en azından renkler üzerinde biraz daha çalışmak gerekiyormuş, farklı bir makinadan bakınca daha net görünüyor anlaşılan kendi ekran kaliprasyonumu ayarlamam ve sabah 4 te asla çalışmamam gerekiyormuş... herkese başarılar dilerim...
  4. G

alpay ekmek kurumsal calismalari

çok teşekkür ederim, bütün arkadaşlara başarılar dilerim...
  5. G

alpay ekmek kurumsal calismalari

arkadaslar daha öncede bu calısmayı göndermistim fakat üzerinde bir kaç düzeltmeye gittim bir öncekini dikkate almayalım lütfen... ayrıca logonun en ufak bir parçası bile hiçbir yerden alıntı degildir tamamen nacizane el emegidir. yorum eklerseniz cok sevinirim tşk...
Yukarı Alt