Arama sonuçları

1. Murat Aydıner

Son Kitap Kapağım "Safahat"

bir tek eleştirim olacak o da Safahat yazısını biraz daha ön plana çıkarabilirsen mesala kenarlarından biraz ışık verebilir ve görünürlüğünü ön plana çıkarırsan cuk diye olacak.
  2. Murat Aydıner

Penhouse Broşür

Emeğinize sağlık hoş ve güzel bir çalışma olmuş.
  3. Murat Aydıner

Kitap kapağı tasarımı son hali

Renk uyumu, ışık gölge, hele hele Fontların büyüklüğü kullanım şekli uygulama olmamış.
  4. Murat Aydıner

Bülten Kapağı

Hakancım yarın vakit bulabilirsem dediklerini yapıp sana göndereceğim değerlendirirsin ... Unutmadan çalışma tamamen Illustratorde hazırlanmıştır.
  5. Murat Aydıner

Bülten Kapağı

öylede diyebilirsiniz :)
  6. Murat Aydıner

Bülten Kapağı

@Süleyman Köklü Teşekkür ederim, Magenta olan kısım haklısın. Ocak-Aralık 2010 (müşteri daima haklıdır) Bültenin ismi ingilizce aşağıdaki başlıklar Türkçe (müşteri daima haklıdır) Saygılar.
  7. Murat Aydıner

cd albüm kapağı/nevzat soydan

Üstteki kapakta Mikrofonu Nevzat Soydan'ın üzerine çıkartsan yani yazı altta kalsa bi dene derim:)
  8. Murat Aydıner

Kuaför İçin Kampanya

Ben rengini beğendim Deniz Bay Clup o da güzel olmuş fakat yukarıdaki 20 tl olmamış; Ayrıca 20 TL, aşağıda yazan tekrar geldiğinizde kullanabilirsinizi bir bütün olarak düşünmek ve metni tekrar yazmak gerekir mi? Saygılar.
  9. Murat Aydıner

Bülten Kapağı

Tasarımı henüz bitmemiş olup bittiğinde çok fazla bir değişiklik olmayacaktır. Ufak tefek hataları bilerek bıraktım. Mantıklı eleştirilerinize açığım Saygılar Sevgiler Murat AYDINER
  10. Murat Aydıner

2 kıvrımlı broşür yapıyorum 1 soru

@yia Arkadaşım sen doğrusunu yapmışsın doğru bildiğinden şaşma. :) ekteki resim daha net anlamana yardımcı olmaya çalışır umarım. Saygılarımla Murat AYDINER
  11. Murat Aydıner

indesign tek renk pdf alma

Herkese selam; Pdf dosyasını seperation olarak Indesign'e (yani C-M-Y-K) renk ayrımı yapılmış olarak indesigne almanın bir yolu var. Bu yol önce Pdf dosyasından geçmektedir. Pdf dokumanımızı farklı kaydet (Postscript PS) seçtikten sonra setting'e girip ekte gönderdiğim ayarlar ile PS./PRn...
Yukarı Alt