Arama sonuçları

1. xbar

bir sorunum var

@imroz accurate4 ü aç arşive gir ağ bağlantısı aç bağlantıları tıkla ekleyi tıkla aılan pencerede arşiv klasörünü göster bağlanı tıkla o arsive bağlanırsın kolay gelsin
  2. xbar

bir sorunum var

eger aldığın desenler accurate4 arşiv dosyası ise kolay yok desnler dst formatında ise tek tek atacaksın
  3. xbar

accurate4 desen programı

önce şunu sormak istiyorum sargıyı temel sargı çeşidi ilemi yapıyorsunuz?
  4. xbar

accurate4 desen programı

önclikle sargıyı niçin karşılıklı sargsıdan yapmaya çalışıyorsun temel sargı seçeneyi ile daha rahat yaparsın fakat esas olarak sargıyı yaparken istedğin kalınlıkta yapman sargıyı yaptıktan sonra genişletmek için ise sargının paremetrelerine girip genişlet seçeneğini kulana bilirsin
  5. xbar

isteyene istedigi desen yapılr hemde bedeva....

nks accurat4 um formatı yanlız kendi yazılımı açar
  6. xbar

Nakıs Desenlerı

desen öyleyse açıklama yazman gerekir yinede bence çok basit bi desen fikrimi değiştiremedin
  7. xbar

Nakıs Desenlerı

emeğine sağlık emek verilen herşey takdir edilir ama çok basit desenler daha çok emek verilen desenleri sergilemek hoş olur bence mesela ikinci desenin yarısını yapıp diğier tatafını simetrik yapmışsın ortada kocaman bir ip gözüküyor vede sivri uç kısımları dört bir yanda aynı olmamış
  8. xbar

Font istek

Fonts101.com Da Buldum Ama Yinede Tşk
  9. xbar

Font istek

bu site ücretli bana ücretsiz lazım
  10. xbar

bu desen hangi parametrede yapılmış acaba bilen varmı

bu desen kaydırma yok sargıya efekt verip adım uzunlugunu 3 yap sıklık parametlerini ordan limit i de 0,5 yap çalış zaten her yer efektli sargı değil bayrak atın kuyruğu boynu ve başı sanırım diğer yerleri normal sargı başarılar
  11. xbar

sargı butonunu tıkla klavyeden Q ya bas efekt1 de ritim kulanık tikle efek seç
  12. xbar

herhangi bir çin ignesi efekti olabilir çünki desen çok ufak beli olmaz o kadar çok desenin ebatı nedir acaba
  13. xbar

Font istek

yearbook outline font arıyorum
  14. xbar

yearbook outline font

yearbook outline font arıyorum
  15. xbar

sargı ve sargı ya efekt verilerek yapılmış bu desen kullanacağın ip denyesine göre sıklık paremetresiyle yapıla bilir eğer maderia 40 ile yapılacaksa sıklık 0,40 olmalı alttaki yazı çok kötü çıkmış daha düzgün çıka bilir hele bu zeminde çok iyi çıkabilir (görebildiğim kadar ile zemin gabardin türü)
  16. xbar

yazı parametresi

yazıyı önce parçala sonra sargı parametrelerinden efekt verirsen olur başka yolu yok
  17. xbar

accurate?

desen edidörte iken dosya menüsünden dışarıya desen ver komutu ile istediğin formatı seçerek deseni yollayabilirsiniz
  18. xbar

monoragram

arkadaşlar accurate4 için yeni monogram(fontlar)olan varmı ?varsa paylaşabilirmiyiz
Yukarı Alt