Arama sonuçları

1. Halim Hakan Tuna

tajıma zincir susma ???

tajima prg zincir susma seçip yaptığım deseni makineye verince düz dikiş çıkıyor bir yerde yanlış yapıyorum ama nerde? tajimayı yeni denemeye başladım syg...
  2. Halim Hakan Tuna

Accurate ile bu nakışı nasıl yaparım ?

@Emre Akgül Arkadaşım benimde sözüm sana değil seni az çok tanıyorum forumdan sevgiler....
  3. Halim Hakan Tuna

@Emre Akgül Arkadaşım bir dalga geçme!!! lafı dolaşıyor sürekli ama ben bunu anlayamadım? neden dalga geçeyimki buranın paylaşım platformu olduğunu ve bilgi paylaşmak birbirimize yardımcı olmak için olduğunu biliyorum,
  4. Halim Hakan Tuna

bunun çok basit olduğunu bende biliyorum ve biz firmamızda halk oyunları kostümü yapıyoruz accurate ile süzene ve kordone ben bu deseni nasıl yaparım derken zincir dikişi diye bir şeyden bahsediyorlar onu yapamadım accurate ile ama eos kurdum ve eos ile bunu yapmak mümkün ama accurate ile zincir...
  5. Halim Hakan Tuna

@canan koc arkadaşım yanıtın ve ilgin için teşekkürler ama tam anlayamadım yani zincir dikişi ile kastettikleri ne onu anlayamadım...
  6. Halim Hakan Tuna

@Elvan Yıldız Ben Accurate ile süzene ve kordon işi desen yapıyorum genelde ama bu zincir olayını anlamadım menülerde yok normal dikişdede nasıl yapacağımı bilmiyorum zincir dikişinin yapılışını anlayabilirsem bunu kordene ve süzeneye uygulayacağım belki çok kolay dediğiniz gibi ama ben daha...
  7. Halim Hakan Tuna

@Elvan Yıldız anlamadım neden dalga geçeyim?
  8. Halim Hakan Tuna

Merhaba.... Accurate ile aşağıdaki resimdeki nakışı nasıl yaparım sanırım zincir tipi nakış ama yapamadım bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim syg...
  9. Halim Hakan Tuna

E-O-S 2 Ders videosu (1)yeni başlayan arkadaşlara

eline sağlık emeğine teşekkürler...
  10. Halim Hakan Tuna

E-O-S 2 ders videosu (2) taze taze faydalanın

Eline sağlık emeğin için teşekkürler....
  11. Halim Hakan Tuna

bunlarda benim çalışmalarım hem ref hem dst

eline sağlık teşekkürler...
  12. Halim Hakan Tuna

resim işleme üstadı embird

Teşekkürler elinize sağlık....
  13. Halim Hakan Tuna

verilmeyeni veriyom

@Emre polat arkadaşım ben sizleri anlayamıyorum arkdaşın verdiği programın yasal olması için usb dangıl vermesi gerek bunu sizde biliyorsunuzdur sanırım amaç paylaşım yaparak edinemeyen arkadaşların program hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamak ve evde kendileri inceleyerek burada...
  14. Halim Hakan Tuna

taze taze eos 2 den çıkma 10 000 adet nakış dosyası

Teşekkürler elinize emeğinize sağlık......
  15. Halim Hakan Tuna

çiçek desenleri; resimli, editör ü ile birlikte

Arkadaşım emeğin için teşekkürler ama resimler açılmıyor blg...
  16. Halim Hakan Tuna

sargıya kabarma efekti nasıl verilir?

@emrovski ayağı söktüm :)
  17. Halim Hakan Tuna

@emrovski İlgine ve cavabına teşekkürler.... Dediklerini yapmıştım ama sonuç alamadım daha sonra kordone takılı iğneye verdim sargıyı ve kafayı söktüm şimdi yaptı kafa üstüne basınca sargı kabarık durmuyordu kafayı alınca sorun çözüldü tşk...
  18. Halim Hakan Tuna

Merhaba.... Kadife kumaş üzerine sargı deseni yapıyorum ama orjinali kabartılmış bunu accuratte yapma imkanı varmı teşkkürler....
  19. Halim Hakan Tuna

wilcom es 65 2006

@accurate siteye dikkat ederseniz alt yapısında corel var baya iyi bir program halen inceliyorum
  20. Halim Hakan Tuna

Nakıs Desenlerı

Elinize sağlık teşekkürler...
Yukarı Alt