Arama sonuçları

1. grafikerdal

Antalya veya İzmir'de kariyer odaklı tam zamanlı / kurumsal firma veya ajans görevi

Sn. Yetkili; Otuzdört yaşında Almanya/Stuttgart doğumluyum. Bursa'da ikamet ediyorum. Eşim Ziraat Mühendisi oğlum ise üçüncü sergisine hazırlanan sekiz yaşında bir resim delisidir. Amacım Bursa'nın dışında (Marmara bölgesi haricinde) Türkiye'nin sahil şeridine yakın bir bölgede uzun kariyer...
  2. grafikerdal

Antalya Manavgat'ta Matbaaya ACiL Fulltime Grafik Tasarımcı Aranıyor!

Fulltime (Tam Zamanlı) Matbbamızda ACiL Grafik tasarımcı veya iş arkadaşları arıyoruz... Matbaa konusunda en az 1 yıl deneyimli, Basıma uygun metrajlarda tasarım yapabilecek, (PC ortamında) Macromedia Freehand, Adobe Creative Serisi, Corel Draw, gibi programlara kısmende olsa hakim, Spot...
  3. grafikerdal

YILDIZ ETİKET Grafik tasarımcı ilanımızdır - BURSA -

Firmamız etiket bünyesinde çalışmak üzere vektörel programlara hakim, (Freehand 10-MXa) prezentable, etiket tasarımını yapacak personele ihtiyaç duyulmaktadır. Metraj ve ofsette baskı renk bilgisinin olması montaj bilgisinden daha önemlidir. Tasarımlarda ölçü ve normlara dair ayrıca bilgiler...
  4. grafikerdal

Antalya veya Bursa'da tam zamanlı iş arıyorum - Erdal Atalay

Erdal Atalay - Art Director - Grafik Tasarımcı — Yıldırım / BURSA — 1979 Almanya / Sttutgart doğumluyum. Yaklaşık 27 yıldır Bursa'dayım. Evliyim ve bir çocuk babasıyım. İyi bir aile babası olmaya çalışıyorum. — Kullandığım Programlar | MAC ve PC ortamı içindir. * Adobe Creative Series...
  5. grafikerdal

Bursa İl ve İlçeleri için 2010 Ramazan İmsakiye Cedveli

Arkadaşlar boşuna aramayın! Hazırı burada var. Diyanet İşleri Bakanlığı'ndan 2010 yılı için imsakiye cetveli dosyalarını aldım. Bursa İl Müftülüğü'nden onaylattım. Güle güle kullanın!:) Bir teşekkürü lütfen çok görmeyin! Bursa İli Merkez İlçeleri için alınan Word Belgesi Bursa...
  6. grafikerdal

İş arıyorum, Bursa

Erdal Atalay | Grafik Tasarımcı | Bursa | 1979 Bursa'da ikamet ediyorum. İyi bir aile babası olmaya çalışıyorum. Kurucusu olduğum ajans bir sene sonunda kriz nedeniyle kapandı. Kurumsal firmalarda ve küçük ölçekli ajanslarda 17 yıldır, çalışıyorum. Matbaa grafikerliği ile başladığım...
  7. grafikerdal

Sn. Tplancer | Freelance olarak iş arıyorum. | BURSA

Erdal Atalay | Grafik Tasarımcı | Bursa | 1979 Bursa'da ikamet ediyorum. İyi bir aile babası olmaya çalışıyorum. Kurucusu olduğum ajans bir sene sonunda kriz nedeniyle kapandı. Kurumsal firmalarda ve küçük ölçekli ajanslarda 17 yıldır, çalışıyorum. Matbaa grafikerliği ile başladığım sektörde...
Yukarı Alt