Arama sonuçları

1. ecesahin

Denizlide grafikerim yerime arkadaş ariyorum

Şu anda çalışmakta olduğum iş yerinden ayrılacağım ( Ayrılma sebebim şehir değişikliği) için yerime geçebilecek bir grafiker bay/bayan arkadaş arıyorum. İlanla ilgilenirseniz lütfen iletişime geçebilir misiniz. Maaş+Sigorta+Yemek FİRMA: DORUK PROMOSYON TEL: 0 258 241 62 61
  2. ecesahin

Havi desenleri

Arkadaşlar grafikerim ve tekstil üzerine çok fazla çalışmadım. Havi desenleri nedemek? Plaj havlusu yada havlu üzerine böyle bir terim varmı? Şu anda bu konuda bilgi alma lazım. Müşterimizi mailinde havi desenleri yazmış, havai desenleri de yazmış olabilir diye aklıma geldi ama bunu ona...
  3. ecesahin

party -afiş

4. ecesahin

Alya Bebek Dergi Kapağı

beğenmeniz dileğiyle :) bu çalışma basıldı ama aşağıdakide diğer bir değişiği ::) oda az sonra gelecek :)
  5. ecesahin

konuyu nereye açacağını bilemeyenler ne yapmalı? :)

Arkadaşlar , elimde word dosyalarının yazıcıdan çıkartılmış hali var ama orjinal dword dosyaları yok. Bunları yeniden worde çevirmem gerek. Taradığım dosyaları worde eçviren bir proğram varmı. Bilen varsa öğretirse sevinirim. Ayrıca forumda bu konuyu açacağım yeri tam olarak bulamadım. Sizce...
  6. ecesahin

engelli2

2. çalışmada hazır. İnşallah 3 sü de gelicek . Yeniden başarılar...
  7. ecesahin

engelli1

Bu ilk çalışma. Umarım beğenilir
  8. ecesahin

flash indirme

Arkadaşlar size bir sorum var Bir haber sitesindeki videoyu nasıl indirebilirim. İndirmek için herhangi eklentileri yok http://www.guardian.co.uk/world/video/2010/sep/01/chile-trapped-miners mesela bu sitedeki bu linktleki videoyu eklemek istiyorum Yardım ederseniz çok sevinirim
  9. ecesahin

Çevirmen Aranıyor

Firma: Promed Reklam İletişim: editor@habermaden.com editor@tarimvizyon.com Ticari bir dergi için, Rusça çeviri yapabilecek, deneyimli çevirmen aranmaktadır. Başvurularınızı yukarıdaki e-postalara yapabilirsiniz.
  10. ecesahin

Joomla hakkında

Arkdaşlar benim bir sorunum var. Değerli bilgileriniz ile bana yardımcı olacağınıza inanıyorum. Joomla tabanlı bir sitede haber güncellemesi yapıyorum. Ama resim ekleme konularında , mesela resim galerisi hazırlama konusunda çok sıkıntı çekiyorum. Bazen yazı eklerken kaydetme sorunu...
  11. ecesahin

Şahsi Kartvizit Tasarımım

yıllar önce kendim için yapmıştım.
  12. ecesahin

web sayfası tasarımı

WEb tasarımından anlamıyorum ve anlayan arkadaşların anlayışına sığınarak bu konuyu açıyorum. Bir denemeydi. sıra bunu Drenweaver de çalışmaya geldi ama çok çalışmam gerekiyor bu konuda Bu arada konuyu doğru yerde açmışımdır inşallah. Tsarım kısmı burası olduğu için burraya açtım. WEB tasarım...
  13. ecesahin

emirgan

başarılar dilerim arkadaşlarıma :) herşeyden önce paylaşım ve arkadaşlık
  14. ecesahin

kafe için

kendi çalışmamı paylaştığım ilk site :)
  15. ecesahin

Graphic4

16. ecesahin

Graphic3

ve son çalışma
  17. ecesahin