Arama sonuçları

1. E

Grafik Tasarım Eğitimi

GRAFİK TASARIMI EĞİTİMİ 13 HAFTA 200 TL "Temel bilgisayar kullanımını bilenler içindir." Formları, tasarım ilkelerine göre yüzey içinde düzenlemek, tasarım programlarını kullanarak tasarım yapmak ve görüntü işleme tasarımı yapmak bu çalışmanın temel konularıdır. Bu çalışma 2...
  2. E

Comment by 'ebruhep' in media 'Fotoğraf'

'Stanbul :)) beğendm..
  3. E

flash-code sorunu-acil yardım

konu kapanmıştır
  4. E

arkadaşlar kimse as3 bilmiyormu
  5. E

merhaba site tasarladım flash cs5 de ama codeları yanlış girmişim birisi bana yardım edip code lara bakabilirmi çok acil yardım istiyorum lütfen ebruhep@gmail.com
  6. E

merhaba site tasarladım flash cs5 de ama codeları yanlış girmişim birisi bana yardım edip code...

merhaba site tasarladım flash cs5 de ama codeları yanlış girmişim birisi bana yardım edip code lara bakabilirmi çok acil yardım istiyorum lütfen
  7. E

Freelance Grafik Tasarımcı Ebru Hepgökçen

Bilgilerimin devamı: Programlar: - Dreamweaver cs5- 2010 - flash professional- 2010 Tasarımlarım: www.perspective-gallery.com www.hediyevehediye.com
  8. E

Freelance Grafik Tasarımcı Ebru Hepgökçen

EĞİTİM DURUMU Grafik tasarım - Freelance Grafik Tasarımcı- Ebru Hepgokcen 2010 Beykent Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, grafik tasarım Bölümü 2006 Beykent Üniversitesi, İngilizce Hazırlık Okulu, İstanbul 2005 Erenköy Kız Lisesi SERTİFİKALAR 2005- 2006 Beykent Üniversitesi İngilizce...
  9. E

nasıl yaptınız uygulamalı gösterme imkanınız var mı
  10. E

çok güzel ellerinize sağlık..
  11. E

Bayan grafiker aranıyor.

EĞİTİM DURUMU 2010 Beykent Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarım Bölümü 2006 Beykent Üniversitesi, İngilizce Hazırlık Okulu, İstanbul 2005 Erenköy Kız Lisesi SERTİFİKALAR 2005- 2006 Beykent Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu, İngilizce Sertifikası 2006- 2007 Beykent...
  12. Fotoğraf

Fotoğraf

msm logo
  13. Fotoğraf

Fotoğraf

kareküp logo
  14. Fotoğraf

Fotoğraf

kapak2
  15. Fotoğraf

Fotoğraf

istanbul kapak