Arama sonuçları

1. G

Acil Grafiker Aranıyor - ANTALYA

ACİL Olarak Firmamız Bünyesinde Çalışabilecek, CorelDraw - Photoshop Programlarını Ağırlıklı Olarak İyi Kullabilen, Açık Hava Reklamcılığında Tecrübeli Grafikerler Arıyoruz... Bahsettiğimiz Gibi Acil Olarak Grafiker Arıyoruz. İster Yüzyüze Görüşmeye Gelebilir İsterseniz Telefondan Bilgi...
  2. G

A'dan z'ye photoshop görsel anlatımları topluluğu

A'dan Z'ye Photoshop Görsel Anlatımları Topluluğu İnternetteki en iyi Görsel anlatımların bunların olduğunu söylemeliyim. Görsel Eğitim alanındaki deneyimlerim sonucunda sizlere eşsiz ve harika anlatımlar sunuyorum... Diğer görsel eğitimleri gibi sıkıcı olmadığını açıkca belirtiyorum. Hepsi...
  3. G

Illustrator Görsel Anlatımları - Kaçırılmaz...

Illustrator Görsel Anlatımları - Kaçırılmaz... Illustrator Öğrenmek isteyenler için yada geliştirmek isteyenler için harika bir ders topluluğu. Hepsi birbirinden net ve anlaşılır olmak üzere toplam 14 adet videolu anlatım mevcuttur. Ek olarak yapılan çalışmalarda kullanılan kaynak dosyalar ve...
  4. G

CorelDraw Görsel Anlatımları - Kaçırılmaz...

CorelDraw Görsel Anlatımları - Kaçırılmaz... CorelDraw Öğrenmek isteyenler için yada geliştirmek isteyenler için harika bir ders topluluğu. Hepsi birbirinden net ve anlaşılır olmak üzere toplam 14 adet videolu anlatım mevcuttur. Ek olarak yapılan çalışmalarda kullanılan kaynak dosyalar ve...
  5. G

Illustrator ile Film Şeridi Çizme

Illustrator ile Film Şeridi Çizme llustrator’de film şeridini tasarlarken Pathfinder/Shape Mode panelini kullanacağız. Shape Mode hakkında bilgi almak için Illustrator kategorisinden gerekli anlatımı bulabilirsiniz. Shape Mode özelliğini sık sık kullanmaktayız. Bu anlatımı yaparken sizlere de...
  6. G

CorelDraw Barkod Özelliğini Kullanma

CorelDraw Barkod Özelliğini Kullanma CorelDraw’da güzel bir özellik olduğunu belirmeliyim. Diğer Tasarım programları ile zor olabiliyor ama CorelDraw sayesinde istediğimiz barkodu istediğimiz şekilde yapabiliyoruz. İsterseniz farklı bir amaçlarda kullanabilirsiniz. Bu Özelliğin kullanımı...
  7. G

Photoshop ile 3D Çizim Yapma

Photoshop ile 3D Çizim Yapma Yapılan işlemler oldukça kolay açıkca söylemeliyim. Eğer birazda geometrik şekiller çizmeye alışıksanız. İstediğiniz 3 boyutlu şekli çizmekte hiç zorlanmayacaksınız. 3 boyutlu nesneler çizerken cevtel aracılığı ile yardım almanız her zaman iyi olacaktır… DOWNLOAD...
  8. G

Photoshop ile Beden Tipografi Çalışması Yapma

Photoshop ile Beden Tipografi Çalışması Yapma Herhangi bir resim üzerinde harfler, rakamlar yada kelimelerle tipografi çalışması yapabilirsiniz. Biraz farklı bir çalışma olacaktır. Bir insan portresinin üzerinde kelimelerimize efektler vererek portrenin üzerine uygulayacağız. Resimdeki uygulama...
  9. G

CorelDraw İle 3D Orb Çalışması

CorelDraw İle 3D Orb Çalışması Ağırlıklı olarak CorelDraw matba ve daha çok farklı tasarım makinaları için sadece çizim olarak kullanılsada bunların yanında afişler, posterler, kartivizitler ve Web Tasarımları yapılabiliyor. CorelDraw bu yönlerin kullanılmasında biraz zayıf. Bizde CorelDraw ile...
  10. G

Illustrator İle Göz Çizimi

Illustrator İle Göz Çizimi Illustator ve Grafik Tasarım… Kendiniz serbest çalışmalar yaptığınız sürece Gerçekten de keyif aldığınız bir yazılım. Illustratorde animasyon olarak göz çizimini görsel olarak izleyebilirsiniz, Resimde gördüğünüz gibi oldukça güzel bir çalışma. Yapılış yönünden zorluk...
  11. G

Satılık Web Tasarımı PSD - Düzenli

Aşağıda resimde gördüğünüz web tasarımı Photoshop Dosyası olarak satılıktır. Tasarım büyük bir özenle katmanları isimlendirilmiş ve gruplandırılımıştır. Dosya Özellikleri: 1000x800 Px 72 DPI 9,25 MB Almak için ciddiyseniz lütfen o şekilde iletişime geçiniz. Fiyatı 50 TL'dir. Hiç Bir Şekilde...
  12. G

Antalya / Grafiker Olarak İş Arıyorum

Yaşadığı Şehir: Antalya Kullandığı Programlar ve Seviyeleri: Photoshop > Uzman Illustrator > Orta CorelDraw > İyi İş Deneyimi ve İçeriği: Bir yere bağlı kalmaksızın internet üzerinde serbest olarak çalıştım. Serbest olarak oldukça fazla tasarımlarım olmuştur. Tasarımlarımı...
Yukarı Alt