Arama sonuçları

1. KiLLeDTeaM

TÜRKİYE’DE BILLBOARD’lar ve GRAFİK KİRLİLİĞİ

artık tabelalar yerine binalar boyanıyor yakında insanlarıda boyayıp sokaklara bırakıcaklar Yaaa unuttum burası türkiye idi dimi pardon :) TL varsa eğer işin ucunda neler olur neler ve siz saygıdeğer grafikerler Dünya teknolojisi ile Türkiyeyi kıyaslarsanız ortaya şu durum cıkacak Çinde...
  2. KiLLeDTeaM

Hayalimi gerçeğe dönüştürmek istiyorum

1. oyun kurulur yapılır browser oyununu kurmak kadar basit bir şey yok az arastırırsan hazırını bulup editleyebilirsin 2. bunun icin dedicated veya vps makina gerekiyor 3. oyunu sürekli ayakta tutmak icin server dosyaları gerekiyor ki buda var coğu sitede sadece iyi araştır 4. 3 ırk yapamazsın...
  3. KiLLeDTeaM

Yarışmaya katılım Sayısında Değişiklik

Yarışmada şu şart varmı merak ettiğim için soruyorum.. resim movie yi siz vericeksiniz biz ona göre onun üstünde çalışmamı yapacağız yoksa kendi bildiğimize göremi kendi bildiğimize göre olursa rakip isterim kendime :) 3D MAX / After FX / Photoshop / Boujou / Real Flow / Monet / Mokey /...
  4. KiLLeDTeaM

Şu An Kapı Çalsa Kimin Gelmesini İsterdin?

zeki müren gelsin oturur karsılıklı muhabbet ederiz :)
  5. KiLLeDTeaM

After Effect Projeleri ... vol (1)

elimde daha fazlası mevcut total 5 darabayt yakında onlarıda Paylaşıcağım Adminler izin verdiği sürece tabi... Edit yapmasını bilen arkadaşlar için kullanışlı bir arşivdir...
  6. KiLLeDTeaM

After Effect Projeleri ... vol (1)

pw:www.showae.com RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting RapidShare...
  7. KiLLeDTeaM

Tanıtım Videosu için Gönüllü Kişi Arıyoruz..!

ben Yapayım eğer istersen....... eklersen görüşürüz...
  8. KiLLeDTeaM

Acil Yardımınıza ihtiyacım var...

ek solid den bölme vermen gerekir daha sonra position ayarını yaparak aynısını yapabilirsin bunda acele olan nedir onu anlamadım ? :)
  9. KiLLeDTeaM

After Effects Dersleri 2

Dersleri Download yerine direk izleme olanağı olan bir yere atsan ?
Yukarı Alt