Arama sonuçları

1. M

birkaç desen çalışmam

yorumlar için tesekkür ederim ama silgi kullanmak bana aykiri ustteki yorumlar 1. desen içinse o desende silgi kullanamam tükenmez kalemle yabtim dierlerindede kullanmiyorum silgi saygilar
  2. M

yorum yok

Açilan konular bilgi, oneri, ve elestiri almak icin aciliyor ve kimse donup bakmiyor bile bu konulara baqanlarda yorum yazmaya sıkılıyor yada vakit ayiramiyor lutfen tum arkadaslari bu konuda duyarli olmaya davet ediyorum saygilar herkese :d
  3. M

Bir tutam da benden!!!

egitilmeye aday bir gorusun war hareketleri yakaliyabiliyorsun ama calisman lazim biraz emegine saglik
  4. M

birkaç desen çalışmam

arkadaslar birkac desenimi sizinle paylasayim dedim yorumlarinizda istediginiz kadar acimasiz olabilirsinz ben buna kendimi alistiriyorum we hatasiz desen çizmeye calisiyorum lütfen acimayin:D simdikten saygilar:D buyrun doya doya baqin hepside 1 saatin altinda 40 dakika...
  5. M

karakalem çalışmam

iyi aksamlar efsunlu arkadasim seni üzdüm biliyorum ama boyle olduguna %100 eminim :D benim birkac resimimi görmek istemissin siteye uzun zaman once koydum ama kendi resimlerinden haricinde siteyi gezmiyorsun heralde seninle boyle tartisaraq bi yere waramayiz gel dost olalim umarim acar diyorum...
  6. M

araba tasarımlarım bikaç tane

teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için:D
  7. M

araba tasarımlarım bikaç tane

çizim videosu için... girin girin:D yorumlarınızı beklerim saygılar herkese
  8. M

9. M

portre calısmam

arkadaşlar umarım şimdik olmuştur:D bilmiyorum ama neyse iyi aksamlar:D arkadaşlar yazmayı unuttum grafik tablet kullandım bilgisayar ortamında grafik tableti aldıktan sonraki ilk çalışmam diyebilirim orjinal resmi yok malesef elimde :S D: buda diğeri umarım hep böyle eklerim saygılar...
  10. M

portre calısmam

bilmiyorum neden yuklenmıyor duzeltme yerıde yoq sımdık
  11. M

portre calısmam

[/url][/IMG] arkadaslar portre calısmam yorumlarınızda acımasız olun
  12. M

karakalem çalısmalarımdan ...

başarılı bir çalışma olmuş eline sağlık ...eger kızmazsan birkaç yerdeki ufak hataları soylemem lazım düzeltip düzeltmeme sana kalmış... 1.. bize gore sag taraftaki kolunun yani dövmeli kolunun oldugu omuz biraz digerine göre küçk gibi.. 2.. iki el arasında göze batan bi orantısızlık war yine...
  13. M

karakalem çalışmam

değerli dostum kızmanı anlamadım ben yorumumu ekledim sadece ama kopya oldugunun kesınlıkle arkadasındayım sana en basıtınden kopya oldugunu kanıtlayabılırım mesela kolundakı saat cızımde tek çizgi kullanılmıs içindeki rakam yerleri akrep yelkowan falan onlar tam yerinde yani hiçbir hata yoq...
  14. M

Eğitim almamış biri olarak çizdiğim resim!

çok iyi eğitimsiz olmana rağmen
  15. M

Karakalem renklendirmem

koyuluk eksikliği war resmin genelinde.. renk seçimleride biraz daha nesnelerin rengine yakın olabilir emeğine sağlık....
  16. M

karakalem çalışmam

arkadaşım kopya çekmek hiçbirşeydir yetenek içinde olmalı bu işi seviyorsan kandırmamalısın insanları benzemesede kendinden emin çizgiler o gücü wermeli... çizimde karbon kağıt weya ışıklı masa kullandığın açıkça belli resmin boyutunu bahane edersen fotokopi makinası bu oranlarda hatta dahada...
  17. M

şimdi çizdiğim bir resim :)

dostum en başta eline emeğine sağlık diyorum ve başlıyorum.. ilk başta söyleyim çizgi sorunun war senin çizgilerin daha hafif ve kendine güwenilir olmalı gerektği yerde koyu çizgiler kullanmalısın mesela birbirine temas eden yerde.. kaşlar birbirine biraz yakın olmuş burnun ortasından yüzün...
Yukarı Alt