Arama sonuçları

1. idris gümüş

masa üstü için serbest çalışma

Merhaba Arkadaşlar masa üstü için yapmış olduğum serbest bir çalışma...
  2. idris gümüş

Grafikerler.org Logo

merhaba sayın arkadaşlar buda benden bir logo
  3. idris gümüş

Uzun Bir süreden Sonra Merhaba Arkadaşlar Ben Geldim :)

Merhaba Arkadaşlar Uzun Bir Süre Yoktum Ve Geri Geldim Büyük Bir Hastalık Geçirip Kendime Geldikten Sonra Ki İlk Adresim Burası Oldu Eee Nasılsınız Bakalım :)) Buda Benim Bir Ara Yapmış Olduğum (Kişisel) Çalışmam... Seni Çok Özledim Grafikerler.org :)
  4. idris gümüş

photoshop sorunum

arkadaşlar ben 64bit kullanıyorum ve ps bu sorunu veriyor yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler. resim 1 resim 2
  5. idris gümüş

grafikerler.org adına serbest çalışmalarım

Uzun bir aradan sonra merhaba Grafikerler ailesi nasılsınız :) Ben geldim... Burası da benim memleketim Mardin :)
  6. idris gümüş

Bu Fontun Adını Bilen Var mı Arkadaşlar...

Bu Demyol Yazan Fontun Adını Bilen Var mı Arkadaşlar... Teşekkürler şimdiden...
  7. idris gümüş

Photoshop ilgili sorunum.

Merhaba arkadaşlar iyi geceler dilerim herkese. ben photoshop cs5 kullanıyorum ve screen alıyorum ama resimde ızgara şeklindeki çizgiler görünmüyor sedece programın içinde görünüyor ve bir türlü yok edemedim bilgisi olan arkadaşlar anlatabilirler mi acaba bunu nasıl yok edeceğimi... şimdiden...
  8. idris gümüş

Kolpaçino Bomba 2011 ( Şafak Sezer )

Film Fragman: Eklenecektir... Film Kapak: Filmden Kareler: Film Detay: Yapım: 2011Türkiye Tür: Komedi, Macera Yönetmen: Şafak Sezer Senaryo: Şafak Sezer, Kaan Ertem, Serkan şengül, Suat özkan Yapımcı: Şenol Zencir, Şahin Alparslan, Tayfun...
  9. idris gümüş

Av Mevsimi | 2010 |

Film Fragman: Film Afiş: Filmden Kareler: This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1205x411. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x525. This image has been resized. Click...
  10. idris gümüş

The Tourist 2010 | Sinema Haber |

Başrollerinde dünyaca ünlü iki oyuncu, Angelina Jolie ve Johnny Depp’in yer aldığı The Tourist filminin ilk fragmanı yayınlandı. 10 Aralık’ta vizyona girecek olan filmin fragmanında Angelina Jolie güzelliğiyle yine ön plana çıkıyor. Yönetmen koltuğunda The Lives of Others filminden...
  11. idris gümüş

Tinker Bell ve Peri Kurtaran 2010 | Tinker Bell and the Great Fairy Rescue 2010

Fragman: DVD Kapak: Filmden Kareler: Film Detay: Yapım: 2010 ~ ABD Tür: 3 Boyutlu, Aile, Animasyon, Çocuk, Fantastik, Macera Yönetmen: Bradley Raymond Senaryo: Rob Muir, Bob Hilgenberg, Bradley Raymond Yapımcı: Margot Pipkin, Helen Kalafatic Müzik: Peter Rotter Gösterim Tarihi: 17...
  12. idris gümüş

Şeytan 2010 | Devil 2010

Fragman: Film Kapak: Film Detay: Yapım: 2010 ~ ABD Tür: Gerilim, Gizem, Korku Yönetmen: Drew Dowdle, John Erick Dowdle Oyuncular: Bojana Novakovic, Chris Messina, Caroline Dhavernas, Kim Roberts, Matt Craven, Jacob Vargas, Logan Marshall-green, Aaron Berg, Geoffrey Arend, Jay Hunter, Jenny...
  13. idris gümüş

Baykuş Krallığı Efsanesi 2010 |Legend of the Guardians 2010

Fragman: Dvd Kapak Resim: Filmden Kareler: , Film Detay: Yapım:2010 ~ ABD, Avustralya Tür:3 Boyutlu, Aile, Animasyon, Çocuk, Fantastik Yönetmen:Zack Snyder Senaryo:John Orloff, John Collee Senaryo (Kitap):Kathryn Lasky Yapımcı:Zareh Nalbandian...
  14. idris gümüş

Takers 2010

Fragman: Resimler: Dvd Kapak: Filmden Kareler: Film Detay: Yapım:2010 ~ ABD Tür:Aksiyon, Polisiye, Suç Yönetmen:John Luessenhop Oyuncular:Paul Walker, Hayden Christensen, Zoe Saldana, Matt Dillon, Jay Hernandez, Chris Brown...
  15. idris gümüş

Ufuk çizgisi 2010 | Skyline 2010

Fragman: Resimler: Dvd Kapak Resim: Filmden Kareler: Film Detay: Yapım: 2010 ~ ABD Tür: Bilim Kurgu, Gerilim Yönetmen: Greg Strause, Colin Strause Senaryo: Joshua Cordes, Liam O\'donnell Yapımcı: Greg Strause, Colin Strause, Liam O\'donnell, Kristian James Andresen Görüntü Yönetmeni...
  16. idris gümüş

Adı Aşk Bu Eziyetin 2010

Fragman: Eklenecektir... Resimler: Dvd Kapak Resim: Filmden Kareler: Eklenecektir... Film Detay: Yapım: 2010 ~ Türkiye Tür: Dram Yönetmen: Suat Oktay şenocak Senaryo: Suat Oktay şenocak, R.zafer Yılmaz Yapımcı: Suat Oktay şenocak Görüntü Yönetmeni: Serdar Güven Müzik: Ender Gündüzlü...
  17. idris gümüş

Özgürlüğün Rengi 2007 | Goodbye Bafana 2007

Fragman: Resimler: Dvd Kapak Resim: Cd Kapak Resim: Filmden Kareler: Film Detay: Yapım: 2007 ~ Almanya, Belçika, GüneyAfrika, İngiltere, Lüksemburg Tür: Biyografi, Dram, Tarih Yönetmen: Bille August Senaryo: James Gregory, Bob Graham Yapımcı: Ilann Girard Görüntü Yönetmeni: Robert...
  18. idris gümüş

Going The Distance 2010

Fragman: Resimler: Dvd Kapak Resim: Cd Kapak Resim: Filmden Kareler: Film Detay: Yapım: 2010 ~ ABD Tür: Komedi, Romantik Yönetmen: Nanette Burstein Senaryo: Geoff Latulippe Yapımcı: Adam Shankman, Jennifer Gibgot, Garrett Grant Görüntü Yönetmeni: Eric Steelberg Filmin...
  19. idris gümüş

Son Svaşçı 2010 | Centurion 2010 |

Fragman: Resimler: Dvd Kapak Resim: Cd Kapak Resim: Filmden Kareler: Film Detay: Yapım: 2010 ~ ABD, İngiltere Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Macera, Savaş, Tarih Yönetmen: Neil Marshall Senaryo: Neil Marshall Yapımcı: Robert Jones, Christian Colson Görüntü Yönetmeni: Sam...
  20. idris gümüş

Pirana 3-D 2010 | Piranha 3D 2010 |

Fragman: Eklenecektir. Resimler: Dvd Kapak Resim: Filmden Kareler: Film Detay: Yapım: 2010 ~ ABD Tür: 3 Boyutlu, Gerilim, Korku Yönetmen: Alexandre Aja Senaryo: Alexandre Aja, Josh Stolberg Yapımcı: Alexandre Aja Görüntü Yönetmeni: Marisa Frantz Müzik: Michael Wandmacher...
Yukarı Alt