Arama sonuçları

1. H

Accurate ile bu nakışı nasıl yaparım ?

@Halim Hakan Tuna
  2. H

bu tarz deseni olan warmı?

var hem de çok
  3. H

BU DESENLERİ DE BEN YAPTIM !!..nasıl???..

sargılar yalpalanmış.nasıl becerdin
  4. H

Foruma resim eklemek

aynen katılıyorum arkadaşlara
  5. H

BU DESENLERİ DE BEN YAPTIM !!..nasıl???..

birtane kuşu dişi yapsn daha güzel gözükür
  6. H

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

toledoank slm kardeş dediğin gibi yaptım ama yazı karekteri yüklenmedi program kapalı denedim açık denedim olmadı .bn yazı karekterini programda yaptımda onun için olmadı.neden yüklenmiyor
  7. H

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

slm arkadaşlar bnm de bir sorum olacak ya dışardan aldığımı desenleri yani bir deseni desencide akkuret programında yaptırıyorum misal.bn aldım kendi programıma (accurate4)ekledim.desende bazı eksiklikler var .ama desende sadece manuelde değişiklik yapabiliyorum.çünkü desen aktif teğil.bn deseni...
  8. H

yapmıs oldugum calısmaları buraya nasıll kayıt edebılırım?

ya arkadaşlar kimse yok mu ???????????????birkaç soru yazdımda cevapları ya gelmedi geldiyse nerde??????????????_____________????????????????
  9. H

yapmıs oldugum calısmaları buraya nasıll kayıt edebılırım?

arkadaşlar bazen iğne ardı desenleri geliyor yapıyorum ama uçlarda eğilme oluyor (E) dültme tşuyla tek tek keskinleştiriyorum bunu pratik bir yintemi yok mu.yardımcı olursanız sevinirim
  10. H

Accurate 4 te resim işleme

arkadaşlar accurate4 yazı karekterinde dikiş karekteri yok ekleme ye çalıştım ekledim ama program görmüyor.EOS2 var accurate4 de varda bn mi fark edemedim .yardımlarınızı bekliyorum
  11. H

accurate de resimi nakışa çevirme

tebrikler çok güzel olmuş
  12. H

accurate de resmi nakışa çevirme diyen arkadasın resmini çevirdim

kardeş siz resmi nakışa nasıl çevirdiniz söyleyebilirmisiniz.
Yukarı Alt