Arama sonuçları

1. U

Cift Yönlü pul işleme

Selam arkadaşlar Barudan nakıs makınesi sahıbıyım .Pul nakışlarını gördüm ınternetde .Bir yüzü başka ellınle tesr yapınca desen başka oluyor.Merak ettıgım 2 cı rataf boyamamı oluyor Bılıyorum pul cızerken tek üstden tutur dıceksınız ama.orda dogru dıyoruz .Pul tek tutturmada donuyorama...
  2. U

yardımınızı istıyorum TEXT yzısına şekil verme

Arkadaşlar yenıyım bu programda arasıra kulanıyordum bır yazı yazdık mesela ona nasıl kavıs verecegiz yuverlagın yarısı kadar kavıslık vermek istesem nasıl yapıcagımı anlatırmısınız:oacemilik işde sagolsun
  3. U

eos 3.0 tuş atama:)) OLMAZ DEMEYİN :))

KIMler bılmıyor ama bılmedıgınıe emınım .Olay su arkadaşlardanda duydum eos 2.0 la eos 3.0 tuşları hıc benzemıyor.Dedım ki bende ozaman sende eos 2.0 tuşlarını eos 3.0 ayarla olmaz demeyin oluyor:))) eos 3.0 tuş komutlarını bulun ve degiştırın nasıl olcagını zamanım olunca yazıcam
  4. U

accurate 4 620 kulanan

accurate 4 620 kulanan varmı
  5. U

profesyonel eos2.0 cı

Selamlar valla guzel herkes ogrenmek istedıklerını sorup ögrenıyor ıyı oldu benım icin burayı bulmak.Ben pRofesyınel grafıkerim yani işim bu cizim yapmak nakış makınelerine:) compucon 2.0 uzman demıyelımde ona yakın dıyelım.Birde accurateyi bilirim gibi accuratede 2 ay oldu ama onda acemiyim...
Yukarı Alt