Arama sonuçları

1. mor_ve_berisi

Aşıklar için fırça ...

bu para istiyor arkadaş?
  2. mor_ve_berisi

yardım yeni photoshop öğreniyorum!!

aradım buldum ama hala kullanamıyorum :(
  3. mor_ve_berisi

ya şey bir de action nasıl kullanılır o kunuları hiç bilmiyorum en gin bilgilerinize sığınıyorum grafikerlerim benim inş. bende geleceğin grafikeri (!) xD olurum :)
  4. mor_ve_berisi

ACTİONS Kullanımı

ooooooooooooof olmuyo xD sinir oldum dediğiniz yere kadar gittim fakat... actionu göremiyorum nedense :@ gerçekten sinir bozucu =D aaaaaaah ah!!...( ? )
  5. mor_ve_berisi

Atamız, Bayrağımız, Haritamız

peki bunları nasıl kullanacağız daha yeniyim de pls...
  6. mor_ve_berisi

Photoshop Extraları

ya benim bahsettiğim ayrı bi program diil plug in olarak normalresmi çizim şekline getiriyo ve çok hoş bi görüntü verio varsa paylaşabilirmisiniz dedim:S
  7. mor_ve_berisi

Photoshop Extraları

ya şey bi resmi çizgiye çevirme plug-ini varmış bi yerde gördüm ama indiremedim varsa paylaşabilirmisiniz arkadaşlar...
  8. mor_ve_berisi

çok çok çok teşekkür ederim süper bi site teşekkür ederim admin im
  9. mor_ve_berisi

2094 Adet Photoshop Plug-in

plugin nasıl kullanılır bilgi verirmisiniz bana:(
  10. mor_ve_berisi

mrb arkadaşlar ben yeniyim forumda da photoshopta da plug in i photoshopta nasıl kullanabilirim yardım edermisiniz?:confused::(
  11. mor_ve_berisi

Shapes

bu shapes ne işe yarıyor daha yeni öğreniyorum da photoshopu biri yardım edebilirmi?
  12. mor_ve_berisi

Photoshop Brush (Fırça) Setleri

bende teşkkür edeyim şu aralar photohopla ilgileniodum bu fırçalar işimi kolaylaştırıyo ve çok daha güzel şeyler çıkarıyo çok teşekkür ederim admin bey böyle bir site açtığınızdan dolay:)
Yukarı Alt