Arama sonuçları

1. E

(Istek) damatlik giymis Cocuk

Merhaba Arkadaslar. Bana damatlik veya takimelbise giymis Cocuk Resmi lazim. Forumu aradim, yalniz ya erkek damat resimleri buldum veya cocuk fonlari.Arsivinde olanlar sunarsa cok sevinirim. Cok Tesekkürler :s8: Saygilar
  2. E

Creative album 1-7 serisi

Süpersin. :s8:
  3. E

Deneme Afiş çalışması.

Afisi yapmami burdaki camiinin baskani istedi (DITIB PEINE), ve begendi. Ben imzaya bilerek link koymadim. Profilde böyle yaziyor (Alinti) Isteğe Bağlı Bilgiler - Buraya Gireceginiz Tüm Bilgiler Diger Forum Üyeleri Tarafindan Görünebilecektir. Web Site URL...
  4. E

Deneme Afiş çalışması.

@Seyit Ali Başer Fikriniz icin tsk ederim. camiinin baskanida memnun kaldi, sadece yaziyi degistir, gerisini cok begendim diyor. :grafikerler:
  5. E

Görünüşe Aldanmayın!

@Hasan Güner Tsk ederim. Hasan Bey. Belki bir gün sizin begendiginiz bir montajda ben sunarim :cool:
  6. E

Görünüşe Aldanmayın!

Cok begendim! :clap2: Bilgisayarimda arka plan olarak kullanmak istiyorim. yalniz biraz modife ettim. :o (Montaj süresi ~5 dk.) Saygilar
  7. E

Deneme Afiş çalışması.

Merhaba arkadslar, ben aslinda Foto manipulasyonla ugrasiyorum. Afislerle pek ilgim yok. Sizce bu afis nasil olmus? (Yapilis süresi 1,5 saat) Müsterinin istedigi gibi:
Yukarı Alt