Arama sonuçları

1. beterbocek2010

T-Shirt Denemesi

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.
  2. beterbocek2010

Çikolata Kurbağa (Manipüle)

Bu çalışmanızdaki fikir tamamen size mi ait yoksa başka bir fikri siz mi görsele döktünüz?...Eğer fikir de size aitse çok güzel bir çalışma olmuş.
  3. beterbocek2010

"Günlük" Adlı Çalışmam.(MX-VRY-PS)

defterin spiral tellerinin uç kısmı gözüme battı.o kısıma bir delik daha açıp o ucu geçirebilirdiniz bence...onun haricinde güzel bir çalışma.
  4. beterbocek2010

Farklı Yuvarlak Çikolata Westly! Çizim Ve Reklam.

Açıkçası iştahım kabardı...canım çikolata çekti...:D Çalışmanız çok güzel olmuş...elinize, gözünüze sağlık...;)
  5. beterbocek2010

T-Shirt Denemesi

Bir arkadaşımın isteği üzerine hazırladığım t-shirt çalışması...Yorumlarınızı bekliyorum :)
  6. beterbocek2010

paylaştıkça, büyüyoruz

Fikir güzel, çalışma güzel...başka söze gerek yok! tebrikler
  7. beterbocek2010

Duvar Kağıdı Çalışmam

@Yaşar Karadeniz Bu çalışmam internet üzerinden oynanan bir oyun için yaptığım çalışma...Tarihsel bir oyun olduğu için böyle bir slogan seçtik. UzG ise o oyundaki oyuncu gruplarından birinin ismi.
  8. beterbocek2010

Duvar Kağıdı Çalışmam

Teşekkür ederim...:o:o
  9. beterbocek2010

Yüz çalışma

bence gerçek saç değilde kendi çiziminiz olan saç kullansaydınız daha iyi olurdu gibi...
  10. beterbocek2010

# LaLL Bölümü.. (:

Gayet güzel çalışmalar elinize sağlık...
  11. beterbocek2010

yüreğinin götürdüğü yere git

arabada oturan bayanın kesimleri daha iyi olabilirdi bence
  12. beterbocek2010

Süslü logo

ben bu logoya bir anlam veremedim...mesela o beşgenler pek olmamış gibi...
  13. beterbocek2010

Su Hayattır.....

İlk çalışmanız (tabii sizi kırmak için söylemiyorum) kötü ve anlamsız geldi bana..ama ikici çalışmanız daha güzel geldi bana...umarım şevkinizi kırmaz bu sözlerim...
  14. beterbocek2010

Film Afişi(American Gangster)

Çalışma güzel de pixar ile alaka kuramadım ayrıca pixar ile dreamworks ortak yapımı olması da ilginç...işin şakası bir yana güzel olmuş:D:D:D
  15. beterbocek2010

Hayki - Tandem Rap Konseri Afişi

Güzel bir çalışma olmuş...ancak o mikrofon yerine daha modern bir mikrofon koyulabilirdi bence...
  16. beterbocek2010

Duvar Kağıdı Çalışmam

Değerlendirmenizi bekliyorum
  17. beterbocek2010

Kartvizit Çalışması.

daha ilginç birşey...ben de ilk mesajınızdaki görünüyor ama rgb olarak yüklediğiniz görünmüyor..google crome kullanıyorum.
  18. beterbocek2010

Sıradışı Kartvizit Çalışmalarım 2

evet sıra dışı olmuş...kutlarım
  19. beterbocek2010

Derman Bal - Çalışmam

çerçeveyi daha da ortalayabilirdin..ayrıca ayçiçeği yerine bal resmi kullansan daha bi konuyu ifade ederdi gib...bi de farklı olabilirdi.
  20. beterbocek2010

flowers kapak

arka kapak kısımlarındaki yaprak altına verilen gölgelendirme olmaza daha bi iyi dururdu gibi...yine de fena değil...ama aslında bana kalırsa çocuklar için hazırlanan defterlerde daha böyle şirin tasarımlar kullanılmalı, karakterler falan.
Yukarı Alt