Arama sonuçları

1. H

Grafik tasarım izmir

Yaklaşık 10 yıldır grafik tasarımla uğraşmaktayım.Kullandığım proğramlar: CorelDraw Photoshop Lightroom Aftereffect(orta) Cinema4D Lumion İllustrator(orta) ProshowProducer Hemen hemen her sektörde çalıştım. Masaüstü yayıncılığından tutunda Açıkhava reklamcılığına kadar Çalıştığım Sektörler...
  2. H

Graphic designer-izmir

açıkhava sektöründe ve masaüstü yayıncılıkta yaklaşık 10 yıllık tecrübe ile; CorelDraw - profesyonel Photoshop - profesyonel Illustrator - orta Indesign - orta Aftereffect - orta Cinema4D - iyi Lumion - iyi ProShow Producer - iyi AutoCad - orta Fuar standları, 3D cephe modelleme, kısa tanıtım...
  3. H

uzman TASARIMCI İŞ ARIYOR -İZMİR

Portfolyom: graficci.deviantart...com/gallery Adobephotoshop adobeillustrator adobeaftereffect cinema4d autocad coreldraw Açıkhava reklamcılığı,masaüstü yayıncılık,3Dtasarımlar,fuar standları,vs 0542 782 99 74 graficci@hotmail.com
  4. H

Izmirde uzman tasarımcı

CorelDraw - çokiyi AdobePhotoshop - çokiyi Cinema4D - iyi İllustrator - orta AdobeAfftereffect - orta Portfolyo: http://graficci.deviantart.com/gallery/ 0542 782 99 74
  5. H

Yönetici Asistanı (İZMİR)

Açıkhava reklamcılığıyla uğraşan şirketimize yönetici asistanı aranmaktadır. Bornovaya ulaşım sorunu olmayan(turkcell binası civarı) 18-30 yaş arası araç kullanabilen prezentable gerektiğinde müşterilerle işilişkisi kurabilecek araç kullanması tercih sebebi Cv nizi lütfen...
  6. H

Dijital baskı operatörü (izmir)

İzmir Bornovada reklam şirketine 320 troyjet baskı makinası kullanabilecek mümkünse tecrüeli azda olsa grafik bilen eleman aranmaktadır.bay-bayan cv mail: graficci@hotmail.com
  7. H

Izmirde iş arıyorum (8 yıllık grafiker)

8-9 yıllık grafik tasarımcıyım.açıkıhava reklamcılığından masaüstü yayıncılığa tecrübem vardır.3D her türlü tasarımlar yapmaktayım. AdobePhotosop CorelDraw Cinema4D Adobeİllustrator(orta) FreeHand(orta) 3DSmax(orta) 0542 782 99 74 graficci@hotmail.com Açıkhava reklamcılığı - Masaüstü...
Yukarı Alt