Arama sonuçları

1. E

İst/Grafik Tasarım Stajyerlik

Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Eğitim kurumunda Grafik Tasarım eğitimi alıyorum.Kursumun bitmesine 10 gün kaldı.Profesyonel şekilde çalışmadan önce hem kendimi geliştirebileceğim hemde çalıştığım şirketi ileriye taşıyabileceğim bir bünyede Grafik Tasarım stajyeri olarak çalışmak istiyorum...
  2. E

nasıl dönerki bu zeytin :)

çok teşekkürler arkadaşlar cvplar için.designer_s inan çok iyi oldu :)
  3. E

nasıl dönerki bu zeytin :)

arkadaslar merhaba; eğitim aldığım kurstan bir proje verdiler.zeytin ve zeytin ürünlerini üreten bir firmanın logosunu tasarlıcam kısmetse :o yalnız bir zeytin çizdim effect-3d menüsünden ama bu zeytini döndürdükçe zeytinin sekli değişiyor:) zeytinin şeklini bozmadan hafif yan yatmasını nasıl...
  4. E

Bir bakış, bir yorum!!!

valla ben bakarken tebessüm ettim şahsen.sıcak çalışmalar olmuşlar.renk cümbüşü resmen :)
  5. E

Çanta, Kart ve Etiket çalışmalarım.

bencede çok şıkk olmuşlar
  6. E

Ceza İçin

bende üsttekini beğendim.emeğine saglık
  7. E

2 Günlük

tebrikler.. taktir ettim :)
  8. E

Melis

ben bi grafiker olarak değilde herhangi biri olarak bakıyorum tasarımlarına.bence bukadar cekici olmasının sebebi pembe olması:) hangi kıza göstersen begenicegini umuyorum.ama tasarım adına çokta bişey taşıdıgını sanmıyorum açıkçası.
  9. E

PhotoShop CS3 - Örnekli Görüntülü Ders

@megabulent part 1 de ya rapid tarafında yada rar partında bir sorun var.acaba bir kez daha upload edilebilirmi,bir tek indirmediğim part 1 kaldı. şöyle bir sorun veriyor "Server 173.rapidshare.com unavailable due to hardware-problems. We are working on it."
  10. E

Arka plan hazırlamak ( resimli anlatım )

photoshopta ilk deneyimim sayenizde oldu :) teşekkürler
  11. E

Işte Yeni Bir üyelik Daha :)

çok teşekkür ederim ilginize :)
  12. E

grafik tasarım eğitimi ile ilgili lütfen yardım

yardımlarınız için teşekkürler arkadaslar.. grafikte bölüm olarak katalog kapağı,dergi kapağı,kartvizit tasarımı v.s. üzerine yoğunlaşmayı düşünüyorum.yazdıklarınıza bakarsam ''desen kursuna gerek yok '' sonucunu cıkarıyorum. eğer bige adam gibi aşırı ayrıntılı bi eğitime gerek yok diyorsanız...
  13. E

grafik tasarım eğitimi ile ilgili lütfen yardım

arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var.konuyu doğru yerdemi açtım bilmiyorum ama.. yaklaşık 1yıldır muhasebecilik yapıyorum(benim kişiliğime çok zıt bi departman ama mecbur kaldım)ve çok uzun zamandır grafik tasarım eğitimi almak istiyorum.fakat eğitimi nerden alırsam daha sağlam...
  14. E

Işte Yeni Bir üyelik Daha :)

merhaba arkadaslar.bugunden itibaren umarım benide aranıza alırsınız.çok kafanızı şişiricem sorularımla:) hazırlıklı olun!!
Yukarı Alt