Arama sonuçları

1. E

İst/Grafik Tasarım Stajyerlik

Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Eğitim kurumunda Grafik Tasarım eğitimi alıyorum.Kursumun bitmesine 10 gün kaldı.Profesyonel şekilde çalışmadan önce hem kendimi geliştirebileceğim hemde çalıştığım şirketi ileriye taşıyabileceğim bir bünyede Grafik Tasarım stajyeri olarak çalışmak istiyorum...
  2. E

nasıl dönerki bu zeytin :)

arkadaslar merhaba; eğitim aldığım kurstan bir proje verdiler.zeytin ve zeytin ürünlerini üreten bir firmanın logosunu tasarlıcam kısmetse :o yalnız bir zeytin çizdim effect-3d menüsünden ama bu zeytini döndürdükçe zeytinin sekli değişiyor:) zeytinin şeklini bozmadan hafif yan yatmasını nasıl...
  3. E

grafik tasarım eğitimi ile ilgili lütfen yardım

arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var.konuyu doğru yerdemi açtım bilmiyorum ama.. yaklaşık 1yıldır muhasebecilik yapıyorum(benim kişiliğime çok zıt bi departman ama mecbur kaldım)ve çok uzun zamandır grafik tasarım eğitimi almak istiyorum.fakat eğitimi nerden alırsam daha sağlam...
  4. E

Işte Yeni Bir üyelik Daha :)

merhaba arkadaslar.bugunden itibaren umarım benide aranıza alırsınız.çok kafanızı şişiricem sorularımla:) hazırlıklı olun!!
Yukarı Alt