Arama sonuçları

1. ugur_413

Tamirhane içinTema Önerisi

Selam arkadaşlar tamirhanemiz için web sitesi yapmak istiyorum başlangıç olarak önerbileceğiniz wp vs temaları öneririlerinize çok ihtiyacım var.İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  2. ugur_413

kabartma lak kartvizit yardımı

Selam arkadaslar konuyu doğru yere yazıp yazmadığımdan emin değilim kusura bakmayın.Müşterime yapmış oldugum kartvizitte kabartma lak uygulaması yapmak istiyoruz ancak kabartma efektı verılecek alanları nasıl belırtmem lazım hiç yapmadığım için sizlerden yardım istiyorum.
  3. ugur_413

Aytekin Giyim Kartvizit Çalışması

Aytekin Giyim için yapmış olduğum çalışma
  4. ugur_413

İlk Mock Up Uygulamam :)

Selam Arkadaşlar İlk kez Yapmış Olduğum Mock Up Uygulamama Yorumlarınızı Bekliyorum.. :)
  5. ugur_413

Bu Şekil Kartviziti Nasııl Yapabilirim ?

Arkadaslar resimlerde ki gibi kartvizit üzerine yazı yazmak ve kartviziti en üstte ki gibi yapmak istiyorum. Bunlarla ilgili benim için fikir,video,ders vs. varsa önerebilir misiniz.. :)
  6. ugur_413

wordpress portfolio tema lazım !!

Arkadaslar grafik/web tasarımcı için uygun olduğunu düşündüğünüz wordpress portfolio tema varsa önrebilir misiniz ?
  7. ugur_413

Bu Fontları Arıyorum..!!

Aşağıdaki fontları arıyorum.Aynıları yada benzer font tipleride olabilir.. * Kamerik 105 * Marsh Scroll * Tasneem NF * Kalligrand Script
  8. ugur_413

Ne zamandır su resimdeki fontu arıyorm !

selam arkadaslar ne zamandır su resimdeki fontu aryrm ancak bı turlu bulamadm font arama sıtesıne dde göz attım ancak gözüme çarpmadı yardımcı olur musunuz ? Resim
  9. ugur_413

selamlar, logo çalışması yardım..!!

Özgün Bilişim & Güvenlik Sistemleri Üzerine Bir Logo Yapmak İstiyorum Ama Herhangi bir çalısma ortaya koyamadım yardımcı olacak birileri var mı ??
  10. ugur_413

Resimde ki yazı fontunu arıyorum

Resimde ki yazı fontunu arıyorum
  11. ugur_413

Görselde ki Fontu Arıyorum..

slmlar uzun zamandır su görselde ki yazı fontunu arıyorm.Bilen varsa Bi yardım etsin simdiden tşkr. edyorum.. http://i1106.hizliresim.com/2011/6/30/79.png
  12. ugur_413

Resimdeki font ve yazı lazım

slmlar resimde ki yazı fontunu veya nasıl onun gibi yazabıleceğımı bılen bırılerınden yrdm ıstıyorm..Yazmak istediğim Sinerji Net yazısı :) Imageshack - logofc.gif Imageshack - logofc.gif
  13. ugur_413

resimde ki foontu bulmak istiyorum

slmlar resimde ki yazı fontunu arıyorum biri yardım edebilir mi???:) http://www.resimupload.com/ds590730356_fontbul.html resim koyamadıgımm için site url si koydum kusuruma bakmazsanız..
  14. ugur_413

Logo Tasarımı Yardım Fikir bekliyorumm

slm arkadaslar tasarım işlerinde biraz acemiyim.Anlayanlardan yardım bekliyorum ÖZGÜN WEB- ÖZGÜN BİLGİSAYAR Adlı bi logo yapacağım ancak birsey yapamadım fikir verebilir misiniz ve yardım edebılır mısınız..Şiimdiden herkese tşkler..:o
Yukarı Alt